Je možné urychlit růst vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d525fddc3976fa3707463f31c2cd017Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2016 6:16 pm    Předmět: Citovat

O urychlení růstu nevim nic, ale po bioaquanolu U se mi objevily podrosty. Nikdy sem nic takovýho neměla, pořád někde lítají.. Laughing Vyfotila jsem, co mi samo vyskákalo z culíku za půl dne (foto v galerii). Ale co je vidět na fotce je jenom špička ledovce, je jich tam mnohem víc a po celé hlavě Twisted Evil Laughing

Bioaquanol sem používala po umytí (jednou za dva tři dny) někdy před půlrokem nebo i víc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2016 6:40 pm    Předmět: Citovat

Ten Bioaquanol používala máma, ale výsledek prakticky žádný, a to ho nanášela každý den. Asi to na každého působí jinak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2016 10:26 am    Předmět: Citovat

No ono možná ještě neuplynulo to minimum času, aby to bylo vidět. Já si toho všimla až takhle po čase. A taky asi to nepůjde do nekonečna. Jestli už všechny kořínky vyklíčily, nebude to tak viditelně působit.. víš jak to myslim... Bioaquanol ani žádná jiná vodička nezpůsobí vytvoření dalších vlasových kořínků. Jenom aktivuje ty, ze kterých aktuálně nerostou vlasy, aby začly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 2:39 pm    Předmět: Citovat

Rozumím, i když to používala docela dlouho (pár měsíců), tak spíš ze zvědavosti, jinak s řídkými vlasy nikdy problémy neměla Smile . Jen nás zaujalo, že ten přípravek slibuje i zlepšení roztřepených konečků a tak, ale ani v tomhle ohledu to tedy nebyl žádný zázrak Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolitta
21-40
21-40


Založen: 27.5.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2019 1:38 am    Předmět: Bioquanol Citovat

ano ale aj ten treba striedat Bioquanol U s H
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skořice
8-20
8-20


Založen: 3.4.2021
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2021 4:19 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
No ono možná ještě neuplynulo to minimum času, aby to bylo vidět. Já si toho všimla až takhle po čase. A taky asi to nepůjde do nekonečna. Jestli už všechny kořínky vyklíčily, nebude to tak viditelně působit.. víš jak to myslim... Bioaquanol ani žádná jiná vodička nezpůsobí vytvoření dalších vlasových kořínků. Jenom aktivuje ty, ze kterých aktuálně nerostou vlasy, aby začly.


Je otázkou, jestli vůbec tyhle vodičky mají nějaký vliv na již rostoucí vlas. Moje dávné zkušenosti s vodičkami mě nepřesvědčily o jejich účinku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielap
0-7
0-7


Založen: 11.8.2021
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 10:31 am    Předmět: Citovat

Já mám super zkušenost s tímto šamponem https://www.semena-marihuany.cz/cs/kosmetika-z-konopi/7180-konopny-sampon-200ml-zelena-zeme.html Používám ho už pár měsíců a mé vlasy porostly cca o 5 cm. Mám je po něm hlavně hrozně hebké a lesklé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Recenze
0-7
0-7


Založen: 8.9.2021
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st září 08, 2021 8:41 pm    Předmět: Šampon od Eurony Citovat

Na dlouhé vlasy používám šampony od Eurona by Cerny. Přijdou mi dobré, nemastí se mi vlasy, vlasy nemám vysušené a jsou takové hebké. Eurona by Cerny má prostě svělý výrobky, které si můžeme vybrat z katalogu od Eurony. www.katalogdrogerie.cz a www.topkatalogy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2023 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, tak mne to minule jedna pani vysvetľovala že na to, aby akákoľvek vodička mohla fungovať, musí byť pokožka hlavy dobre vyčistená. Lebo keď je na pokožke povlak napríklad zo silikonov či olejov (veľa šampónov ich má), tak proste do nej nič neprenikne a teda tie vodičky tam dávame zbytočne. Že existujú peelingy na pokožku hlavy a čistiace šampóny. Mne odporučila práve šampón od Hairburt, že nič iné mi netreba, že to výborne čistí a na pokožku to má účinok ako peeling a že po ňom mi začnú vodičky fungovať lebo pokožka ich začne prijímať. Ešte som neskúšala lebo momentálne používam iný šampón, ale keď ho domíňam tak sa pustím do tohto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.