Rozčesávání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7834cb5fab1624a82d7e90899920d8a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:04 am    Předmět: Citovat

To je věčný problém. Mně se někdy dělají úplně dredy. Trochu pomáhá dávat častěji olejové zábaly nebo citrón, ale žádný zázrak to není. Musela jsem kvůli tomu přejít z přírodní kosmetiky a lávové země zpátky na silikony. Kartáče nepoužívám vůbec. Jeden jsem z vlasů musela vystříhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

Určitě výživný kondicionér-mě se osvědčil Mil Mil je ho hodně za dobrou cenu, případně i nějaký nesmývací kondicionér (leave in). A třeba fakt česat jenom po umytí nebo dávat nějaké oleje kokosový apod. do konečků.
Za mě je ještě osvědčený třeba avokádový Alverde šampon i maska, v podstatě cokoliv na suché vlasy, nejlíp bez silikonů.

(Když jsem byla malá nechtěla jsem se česat a byla jsem ostříhána úplně zbytečně, i ted se obyčejným hřebenem neučešu.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fli6py
21-40
21-40


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:46 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byla malá taky jsem měla dlouhé vlasy, pod zadek. Jedině táta se mnou měl trpělivost a rozčesával mě klidně i 2 hodiny. Začínal od konečků a jel až k hlavě, pak stačilo jen pár tahů obyčejným kartáčem a bylo rozčesáno. Jinak doporučuju vlasy všemožně splétat, obyčejné culíky, francouzské copy. Hodně to usnadní práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

pomóc, moje vlasy sa zbláznili Sad doteraz sa mi vôbec neuzlili, bez problémov ich stačilo rozčesať raz za tri dni a šlo to ľahučko. No teraz sú stále v dredoch Crying or Very sad rozčesávam aj hodinu, čo je u mňa fakt veľa Sad a po rozčesaní sa o chvíľu začnú uzliť zase. Určite to má súvislosť s tým hrozným elektrizovaním... Hrôza Crying or Very sad A to ich vôbec nenosím rozpustené... tuším ma čaká večer strávený googlením, nápadov, čo s nimi...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 12:27 pm    Předmět: Citovat

Nojo, začíná topná sezona + období nošení svetrů a maximální elektrizace Twisted Evil . Mně se to od určitý dýlky začalo dělat taky (prostě posledních deset nebo i víc cenťáků vlasů je přesušenejch). A olejíčky moc nepomáhaly, spíš pár kapek oleje smíchanejch s bezoplachovkou do vlhkejch vlasů (samotný oleje mi nefungovaly, ale taky to můžeš zkusit, Tobě třeba budou). A teď, jak vlasy ještě poporostly a jsou ještě sušší, tak už dávám do dýlek na férovku trochu normální masky/kondicionéru s pár kapkama olejíčku a už nesmejvám. Tak kdyžtak něco z toho vyzkoušej a uvidíš, jestli Ti to nepomůže. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 12:53 pm    Předmět: Citovat

ja elektrizujem odkedy začal semester a vrátila som sa na intrák - to som ešte nosila tričká a po každom umytí vlasov som bola ako slniečko Very Happy
a teraz ako začali topit, tak sa k tomu pridalo aj to uzlenie... alebo je to tou hennou, čo som si dala pred dvomi týždňami? Alebo prírodné šampóny? - tie používam už dlhšie a kondicionér som nepotrebovala... hmm...

no Smile neostáva mi iné ako niečo poskúšať, lebo toto je otrasné Rolling Eyes dredy sa mi robia hlavne pri hlave, dĺžky sú celkom v poriadku... ale dať kondicionér len ku hlave, je asi blbosť, keď mám jemné vlasy, bude to vyzerať hrozne...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 5:28 pm    Předmět: Citovat

Hlásím nový rekord: Dneska se rozčesávalo dvě a čtvrt hodiny!

Ale je pravda, že si za to můžu sám. Minulý týden jsem je nosil rozpuštěné v domnění, že je umyju v pátek (tedy po třech dnech). Ale když z toho sešlo, tak jsem je svázal do culíku a doufal, že to tím zachráním (ale nastal spíš opak). Takže se mylo až po šesti dnech mimořádně zacuchané a zauzlíkované háro. (Akorát díky jogurt only jsem skoro všechny vlasy z uzlíků zachránil. To by se mi dřív těžko povedlo.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2016 9:09 am    Předmět: Citovat

Fíha! Máš můj obdiv. Já obvykle rozčesávám taky dvě a čtvrt, ale minuty... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.