Venita henna color
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de64e84480c3deca3b33dfdd04c9f8f3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 3:40 pm    Předmět: Citovat

Čierna Vlčica napsal:
Práve mi maminka doniesla z predajne u nas v nitre túto hennu, myslela som si že tam predávajú egyptskú hennu tak som maminu poprosila nech mi kupi dve krabičky, zarazilo ma ked mi krabičku ukazala, dala som do googlu a chcela si niečo o tejto henne prečítať..používam hennecolor ale túto hennu veru nepoznam ale .fuu a čo som našla...kočky je to pravda?

http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/pozor-na-trhu-je-nebezpecna-farby-na-vlasy.html


je, v top tématu je přímo odkaz na varování ministestva zdravotnictví čr. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

Ohoo pardon, ja som tak nevšímavá Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evax
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 1:46 pm    Předmět: Venita Citovat

Netušíte někdo, zda jsou tyto "barvící balzámy" pořád nebezpečné? Nebo nebezpečí pominulo a došlo k nápravě? http://www.venita.com.pl/en/herbal-colouring/712-colouring-cream-henna-color.html
Jen že jsem je našla nově v jedné menší drogerii, čerstvá dodávka, a bohužel koupila. Ale teď mám obavu použít, protože kdo ví, co to obsahuje. Pokud si dobře pamatuju, složení je sice odlišné od toho, co bylo uvedené tady někdy v začátku vlákna, ale obávám se, že polský výrobce si s neuváděním složek moc hlavu dělat nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 9:40 am    Předmět: Citovat

Už uplynulo pár let, neví se, jestli je tenhle barvící krém pořád nebezpečný? Co teď frčím na water only mytí, přírodní prášková henna mi odmítá chytat (i když se přemůžu a před henněním vlasy umyju normálně šamponem), tak jsem teď dostala od tety tuhle barvu odstín měděná a myslím, že dobré. Jako jasně, je to chemka, smrdí to jak chemka a henna by takovou sytou barvu v životě nevytvořila, ale konečně jsem zas zrzavá a koneckonců to s vlasama žádné peklo neprovedlo, tak by mě zajímalo, jestli mi to něco neudělá, když to použiju každé dva měsíce třeba Very Happy Mamka, obě tety i sestřenice tenhle barvící krém používají už pár let a přestože od přírody nikdo nemáme kvalitní vlasy, spíš jemné a suché, tak mají vlasy hezké. No asi budu muset uvidět sama:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.