Péče o rty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9db7f2c02a18e199210fc26c5578180bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 11:55 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
P.S. Slysela jsem, ze lide, co jim sedi CrazyRumors tem nesedne Hurraw a opacne ... co je na tom pravdy to nevim, ale s CR jsem fakt spokojena, nicmene diky za tip pokud se naskytne prilezitost, tak hodim ockem i po Hurrawu Smile


Ja som spokojná s obidvoma značkami, akurát som si vybrala blbú príchuť - zelený čaj od Hurraw mi hrozne smrdel, ale chai masala bola úžasná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2016 4:07 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Karmilla napsal:
ešte k EOS - moje momentálne najobľúbenejšie balzámy, väčšinou mi stačia, lenže občas sa mi stane (najmä keď brutálne mrzne alebo sa naopak spálim), že mám extrémne presušené pery a vtedy mi pomôže len moja domáca masť - tá najjednoduchšia verzia bez vôní a pigmentov a fancy olejov (iba olej a včelí vosk v pomere asi 3:1) v hrubej vrstve niekoľkokrát denne.


souhlas, na extrémně poškozené rty natírat xkrát denně nějakou obyčejnou mastí, pořádnou vrstvou, já používám domácí konopnou, protože na krizové dny jsou fakt všechny balzámy na rty krátké.

Možno niekomu helfne - ja mám na tie fakt hororové obdobia osvedčený kosmín.
Nevábne smrdiaca vecička, ale hrubá vrstva pred spaním a do 3 dní mám zbrusu novú papuľku. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malá_černá
0-7
0-7


Založen: 4.5.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2016 6:29 pm    Předmět: Citovat

Mně nejvíc pomáhá balzám Blistex, používám ho už roky a zachrání mi pusu v každým ročním období Smile Akorát jsem si ze začátku nemohla zvyknout na to, že je mentolový. Mají více druhů, zkoušela jsem všechny, ale vyhrává ten v tubičce.

http://chackpack.com/images/product_images/info_images/129-0-100050-blistex-lippenbalsam-lip--balm.png
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po únor 29, 2016 9:38 pm    Předmět: Citovat

Osobně mám takovou tu starou světle zelenou Placentu v tyčince, už ani nevím, kde jsem k ní přišla. Ale funguje na výbornou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2016 9:56 pm    Předmět: Citovat

Já jsem momentálně zamilovaná do balzámů eos Embarassed mám vanilla mint a blueberry acai Very Happy a oba jsou naprosto super. Mají úžasnou vůni a hlavně když si olíznu rty necítím divnou pachuť jako po některých jiných značkách...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2016 6:51 pm    Předmět: Citovat

Já nedám dopustit na obyčejný Purelan. Je sice drahý, ale strašně dlouho ta tubička vydrží. Zbyl mi po kojení a pak jsem ho zkusila na odřený nos po smrkání, na suché ruce i na pusu. Stačí dát opravdu maličko, na rtech dlouho vydrží. někomu může vadit, že je to taková lepivější konzistence, ale nedávno jsem někde četla, že na suché rty je ovčí lanolín to nejlepší, protože nezpůsobuje klasický kolotoč, čím víc mažu, tím častěji je to potřeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2016 1:59 pm    Předmět: Citovat

Jak dlouho vám vydržel EOS? Nevím, zda je to těmi horky, tím, že je přírodní s minimem konzervantů a mažu se s ním už cca od ledna, ale včera letěl do koše, normálně žluknul (fakt strašný smrádek). Jakou mají EOS životnost u vás? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2016 3:05 pm    Předmět: Citovat

Já ho mám od září a vypadá pořád normálně a i ta vůně. Ale budu ho teda hlídat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2016 8:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zkusím se tady zeptat - nemáte prosím tip na nějakou hypoalergenní konturovací tužku (teď jsem viděla jako novinku fixy na rty, ale to se bojím zkoušet). Jde o to, že mám vůči obličeji strašně malou pusu a hodně nevýrazný horní ret a dodává mi to takového přísného a permanentně smutného výrazu. Vím, že jsou i hypoalergenní rtěnky, ale já nějak nemám ráda ten pocit mít cokoli napatlaného na rtech (lesk, rtěnka, lůj.... prostě mi to vadí), takže řešením by bylo udělat si jen konturu horního rtu, abych aspoň vypadala, že mám vůbec pusu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.