Aussie kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4a0beed1d56aeeb7553f6aaeca811e35Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 7:27 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem si od Aussie koupila suchý šampón ve spreji (Miracle Dry Shampoo), ne že bych ho používala nebo chtěla používat pravidelně, ale byla jsem v Praze a vyvstala potřeba rychle zcivilnit třetí den nemyté vlasy - takže nic zase tak hrozného.
Popravdě nevím, jak velký účinek se dá od suchých šamponů čekat, nemám s nimi prakticky žádné zkušenosti. Tenhle ale neudělal vůbec nic, respektive udělal, vlasy se jakoby čímsi světlým potáhly a začaly velmi intenzivně vonět. Mastné byly na pohled pořád stejně.
Ještě jsem ho pak párkrát pro formu zkoušela doma a opět nulový výsledek, pomůže pouze v tom, že po následující dny vlasy maličko zpomalí tempo maštění - což je alespoň pro mě k ničemu.

Nevím, jestli tu některá čas od času sáhne po suchém šamponu, nebo si vždy najdete čas si hlavu umýt, ale za sebe ty od Aussie doporučit nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 7:59 pm    Předmět: Citovat

Díky za reference - nějak mi ušlo, že Aussie vůbec suchej šampon vyrábí, jsem sto let za opicema. Ono u mě obecně s těma sprejovejma suchejma šamponama platí, že mi fungujou daleko míń, než když do těch vlasů fakt pracně dostanu nějakej prášek a pak ho vyčešu - takže Aussie asi nebude výjimka. Holt pudink jako nouzovka to jistí. Wink

Jinak jsem si ale tuhle udělala radost a koupila jsem si od Aussie z nostalgie tužidlo (kdysi, když se tu ještě tahle značka neprodávala, jsem si ve Švédsku v rámci experimentování koupila jejich šampon s chmelem - účinek tak průměr, ale ta lehce žvejkačková vůně mě prostě uchvátila - a to tužidlo jsem si teď koupila víceméně kvůli ní). A ty vlasy po tom fakt voněj a ta vůně i chvíli vydrží, juch! - a docela hezky to i tuží (teda tak průměrně, zase to není tak, že je to nejlepší tužidlo mýho života, ale rozhodně patří do kategorie "klidně ještě někdy koupím" ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 12:43 am    Předmět: Citovat

Za mě teda totální nespokojenost. Koupila jsem si Klokana na vyzkoušení. Voněl krásně jako meruňka, ale účinek mě hodně zklamal. Vlasy druhý den urousaný a drbala jsem se jako kokršpaněl.

Měla jsem ten for everyday cleaning, takže jsem myslela, že bude šetrný. No ono to skutečno mělo tak divnej účinek, že jsem vlasy mohla mýt fakt každý den. Zdály se mi hrozně ulepený, přetížený -... nevím, jak to popsat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 2:23 pm    Předmět: Citovat

Za mě Aussie Mega nejlepší šampon, jaký jsem kdy zkusila. Splnil mi celoživotní sen -umýt a jít, přitom krásné nadýchané vlasy bez čehokoliv dalšího. Už nic dalšího nehledám.Doporučuji pro jemné vlasy, denní mytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2016 8:11 am    Předmět: Citovat

Slunovlásko, tobě ty vlasy nevysušil? Jak často myješ a kolik šampónu používáš? A který druh?
Já sem zkoušela ten hydratační a potom objemový i s balzámem a dost to vysušuje. Občas ok a vlasy sou po něm hezké, ale musím střídat aspoň ob dvě mytí, protože mě po něm kouše hlava. Myju každý třetí den a použiju takovou kuličku jak bobule hroznovýho vína, ale rozdělenou na dvě šampónování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2016 7:59 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Slunovlásko, tobě ty vlasy nevysušil? Jak často myješ a kolik šampónu používáš? A který druh?
Já sem zkoušela ten hydratační a potom objemový i s balzámem a dost to vysušuje. Občas ok a vlasy sou po něm hezké, ale musím střídat aspoň ob dvě mytí, protože mě po něm kouše hlava. Myju každý třetí den a použiju takovou kuličku jak bobule hroznovýho vína, ale rozdělenou na dvě šampónování.


Vyzkoušela jsem ty,které jmenueš taky. Nakonec jsem se pustila do toho, co jsem předtím nikdy nedělala. Do denního mytí, Po vyzkoušení šamponu Mega. Mým jemným vlasům to výborně sedne. Nemám pocit vysušených vlasů.Myju takto třetí měsíc, koupila jsem si i kondicionér, ale nepotřebuji ho. ˇSampon je jemný, ale vlasy po něm mám hezké , absolutně nepramínkují, ani se necuchají, dokonce ani když zmoknu. Mytí je moc příjemné, sedí mi vůně i ten osvěžující pocit čisté pokožky hlavy mi dělá dobře, zvláště ted v létě.Naberu šamponu do dlaně a umyju, dlouze spláchnu, zabalím do ručníku a pak nechám doschnout větrem. A to je vše. Vypadám jako obchodní zástupce Aussie, že tak chválím,,ale jsem fakt spokojená. Jo, po mytí nečešu, vlastně ani během dne to téměř nepotřebuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.