Dealeři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d0937cb8679921aa0b39912bf6a23a5dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

Jo, skrytá čísla jsou taky blaho. To je obvykle někdo z nějakého úřadu a to vzít musím. Rolling Eyes A když je to reklama, tak to mě berou všichni čerti. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 12:16 pm    Předmět: Citovat

Já co jsem posledně brala skryté číslo, tak se tam taky nic neozvalo, prostě hlucho Rolling Eyes

Milý mi říkal, že se mu to děje taky a někde našel, že jsou to nějaké automaty, co vytáčejí nazdařbůh čísla - když to zvoní, tak to číslo existuje... To zaznamená a předává nějakým společnostem, aby mohli právě otravovat s reklamama Rolling Eyes Jestli je to pravda samozřejmě nevíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 1:19 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem potkal nějakého u hlavňáku v Brně. Šel jsem trochu pozdě, takže jsem jen odvětil, že nemám čas a šel jsem dál. Smile
Pak mi ale bylo trochu líto toho člověka. Taková nevděčná práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maunka
8-20
8-20


Založen: 12.8.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 8:51 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Já co jsem posledně brala skryté číslo, tak se tam taky nic neozvalo, prostě hlucho Rolling Eyes

Milý mi říkal, že se mu to děje taky a někde našel, že jsou to nějaké automaty, co vytáčejí nazdařbůh čísla - když to zvoní, tak to číslo existuje... To zaznamená a předává nějakým společnostem, aby mohli právě otravovat s reklamama Rolling Eyes Jestli je to pravda samozřejmě nevíme...


Ano, jsou to testovací auomaty. Za pár dní po prozvonění automatem vám zalvolá nějaký dealer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.