vlasové oleje - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98187a3563771a8dd2500cc8d540b028Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký olej nejvíce používáte?
Arganový
7%
 7%  [ 8 ]
Ricinový
8%
 8%  [ 9 ]
Jojobový
4%
 4%  [ 5 ]
Mandlový
2%
 2%  [ 3 ]
Dýňový
0%
 0%  [ 1 ]
Šípkový
0%
 0%  [ 0 ]
Kokosový
34%
 34%  [ 36 ]
Z těch všech pár dohromady
17%
 17%  [ 18 ]
Ještě jiný,taky lisovaný za studena
16%
 16%  [ 17 ]
Žádný
6%
 6%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 104

Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2016 2:29 pm    Předmět: Citovat

Ono je to dost individuální. Mně (i některým dalším lidem) třeba oleje samotný moc nefungujou ani jako zábal před mytím (vlasům se líbí daleko víc, když k oleji přidám třeba jogurt nebo vajíčko a tak - výjimka je jednou za čas ricinovej olej smíchanej s nějakým lehčím, ale zase se to docela blbě vymejvá), ani do vlhkých po umytí, tam mi vlasy spíš vysušujou (čestný výjimky jsou avokádovej a v menší míře i jojobovej), tedy zase dosahuju nejlepších výsledků, když přidám kapku nebo dvě do nějakýho bezsilikonovýho kondicionéru (a dám jenom do konců a zbytky z rukou utřu do dýlek - a už nevyplachuju). Ale to si musí fakt vyzkoušet každej na vlastní vlasy. Nicméně základní principy, co popsaly děvčata přede mnou, jsou správný a určitě to stojí za to vyzkoušet, sama zjistíš, co se vlasům bude líbit a co ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 10:06 pm    Předmět: Citovat

Makový olej - to je úžasný olej! Mám ho poprvé, a to proto, že mi moc nevyhovovaly jiné oleje právě v tuto chvíli. Nějak bylo potřeba najít nějaký jiný, protože to nebylo úplně ono. Makový můžu srovnat s olejem z pšeničných klíčků - ten je sice taky úžasný, ale pro mě asi víc pro vnitřní užití - přijde mi, že má takovou hrubší strukturu a celkově jakoby byl "sušší" - v tom smyslu, že se mi hrozně rychle všechen smyje a já před šamponováním potřebuju aby tam ten olej ještě nějak zůstal. Takže ten z pšenice mi způsoboval, že se mi nedařilo odhadnou správné množství a způsob vymytí a dost často byly vlasy příliš suché...Já nevím, ale je prostě úplně jiný než makový - ten je lehoučký, ale přitom takový hrozně moc výživný a dost mastný (mám pocit že stačí i menší množství na jedno mytí). Lehkostí mi připomíná kokosový, ale ne až zas tak, jenom připomíná, voní a je uklidňující a takový měkoučký (právě proti tomu z pšeničných klíčků, který mi připadá takový hrubý). Ta měkkost makového oleje i s tou jeho výživností mi přijde hrozně dobrá pro vlny - to je přesně to, co potřebují. I mi přijde, že se v těch vlasech víc drží (což je pro šamponování dobré) a fakt ty vlasy chrání. Vlasy jsou po kúře s makovým olejem odpočaté, ošetřené, zklidněné, měkké a tak se mohou i krásně vlnit...Je zajímavé, jak je každý ten olej doopravdy jiný. Ale myslím, že Makový olej pro mě bude ten z nejlepších. I když zatím jsem ho použila teprve podruhé, ale zatím se mi to zdá dobré. Jinak o makovém oleji se zatím moc nepsalo, jaký je a jaké účinky má na vlasy... a mě to přijde zvláštní, když je tak zajímavý...A i já jsem ho "objevila" až teď.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 11:01 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem měl šampon s makovým olejem (nebo jenom výtažky?) od Avonu. Byl to asi ten nejlepší komerční šampon, co jsem kdy měl, a hledání jiné péče (když ho bez předchozího varování najednou přestali dělat) mi docela dlouho dělalo vrásky...
Takže se vůbec nedivím, že tak dobře sedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.