Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21ea046bc0f7ed9d7271b6dee8622767Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 3:54 pm    Předmět: Citovat

Jsem henař začátečník.A ráda bych věděla-pokud henujete používáte masky na vlasy nebo nějaká séra? Nebo to u henny není zapotřebí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 4:20 pm    Předmět: Citovat

Používám. Po každém mytí smyvací masku nebo kondicionér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 4:31 pm    Předmět: Citovat

Díky.Kondyš na rozčesávání ano.Jen se píše,že henna o vlasy pečuje tak jsem si myslela,že už maska není nutná.Takže budu nadále používat i masku.Jen mám od Loreál Professionel se silikony.Doberu a koupím si nějakou přírodní nebo alespoň bez silikonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 5:28 pm    Předmět: Citovat

henna o vlasy pečuje. Ale tároveň je vysušuje. Péče a hydratace není vždy to samé. To za prvé a za druhé si vlasy opravdu nehenuju 3x týdně Wink Takže i kdyby hydratovala, kondicionéry bych používat musela Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, můžete mi prosím poradit co přidat do bordo henny, která obsahuje indigo a ibišek?
třeba i nějaké vylepšené rady. Děkuji moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 1:25 pm    Předmět: Citovat

Jestli ji používáš poprvé, tak bych asi nepřidávala nic a vyčkala, jaká barva vznikne. Teda vlastně jediný, co bych možná přidala - pokud máš podobně já sušší vlasy - je lžíce nebo dvě nějakýho přírodního kondicionéru, jednak se se směskou pak líp pracuje, jednak pak dýlky nebývají tak vysušený (ale zase někdo říká, že mu to trochu snižuje barvicí účinek - já to teda nepozoruju, ale u henny jsou holt tyhle věci dost individuální.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 6:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem tu zase a tentokrát spíš hypotetická otázka. Většinou barvím vlasy celé, protože po tak dvou až třech měsících se ta zrzavá (čistá) henna změní spíš na hnědozrzavou a tak se to tak snažím oživit. Nicméně je jasné, že čím více vrstev, tím to bude stále tmavší a tmavší. Nechci ale skončit s tmavě hnědou a proto se chci zeptat, jaký je nejlepší způsob udržování henny po celých vlasech. Musím barvit zejména delší polovinu vlasů, protože ta byla kdysi odbarvená a tudíž z ní ta henna hned sleze a pak mám dvoubarevné vlasy (takové ombre). Nicméně horní polovina je pak tmavší a tmavší a to nechci, aby zašlo příliš daleko. Četla jsem, že se to dá trochu ukočírovat směsí citronu a peroxidu, nic jiného nejde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 6:09 pm    Předmět: Citovat

fairy: Pak jedine smes henny a cassie, pak to mene tmavne. Nicmene ani henna se nestane "hnedou" po mnoha vrstvach, spis pujde v tech tmavsich castech do tmavsi oranzove nebo tmavsi cervenooranzove. Ta zrz z toho nezmizi, to se bat nemusis Smile

Cironperoxid se da, nekomu pomahaji jogurtove zabaly s olejem na stahovani. Kdysi se tu mihal Gestil Wonder (maska) ze po ni tekla vzdycky hennova voda ... nekteri zas nedaji dopustit na head and shoulders sampon (je docela "agresivni").

Pokud tedy nechces vylozene zesvetlovat, tak bych asi zkousela smichat cassii a hennu v nejakem rozumnem pomeru (pul na pul? nebo fous vic henny proti o fous mene cassii, na ten pomer si budes muset prijit sama) a barvit se tim. Barvu to obnovi, jen nebude chytat tak vyrazne a hlavne, nebude tolik tmavnout Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 4:29 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc! No mě se právě zdá, že na té části, kde mám už svoje vlasy jako podklad (ne odbarvené), tak tam se ta zrzavá postupně vymývá a zůstává spíš hnědozrzavá a více se to přibližuje mému přírodnímu tónu (odrosty skoro nejsou vidět). Takže pak musím oživovat barvu všude a bojím se, že tímhle tempem to bude za chvíli hodně tmavé, zatímco zbytek s obarveným podkladem se bude neustále vymývat do světlé zrz. Tak mě napadá, jestli existuje nějaká barva (henna nebo chemická), která i na odbarvených fakt drží, protože je to takové zvláštní ombré a lidi si myslí, že mám nepadnoucí příčesy xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vanickova69
0-7
0-7


Založen: 23.2.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2016 9:32 am    Předmět: Opět návrat k henně Citovat

Ahoj hennaři Wink Potřebuji od vás radu nebo možná povzbuzení? Laughing No zkrátka, kdysi jsem dávala hennu cca rok v kuse, ale výsledkem jsem měla hrozně vysušené vlasy fakt bez života, ale dávala jsem ji na vymytou chemickou barvu, tak to mohlo být tím? Zapřísáhla jsem se, že už se henny nikdy v životě nedotknu.... Jenže Laughing Uplynulo 2,5 roku co jsem na hlavě měla naposledy nějakou barvu, hennu jsem nechala pečlivě odrůst, teď mám vlasy krásné, nebarvené, nežehlené a skoro po prsa, ale samozřejmě už mě zase myšina nebaví a přemýšlím opět nad hennou (nejspíš od Khadí světle hnědou). Ale z vysušených vlasů už mám panickou hrůzu, i když jsem do henny vždy dávala minimálně 3 lžíce oleje a následně plácala kde jakou péči... Prosím, řekněte, že to bude teď ok Laughing Někde jsem narazila na komentář, že do směsi dáváte i kondicionér??? Děkuji všem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.