Bioaroma
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f343a6fb332f7046bc71d1ae6c928e09Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 7:09 pm    Předmět: Citovat

Že by tu masku od Bioaromy nikdo nezkusil??? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 6:14 pm    Předmět: Citovat

Já v příspěvku na první straně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 10:52 pm    Předmět: Citovat

Ano, promiň.
Přemýšlela jsem i nad tebou doporučovaném spreji na konečky, ale myslím, že mám strukturově úplně jiné vlasy než ty a mám obavu, že by mi nesedl. Ty máš od přírody asi spíše rovnější vlasy, viď?
Občas jsem zkusila použít kapku oleje na konečky po umytí vlasů a buďto se mi zmastily, nebo naopak vysušily, je to zvláštní...
Někdy si říkám, že mám vážně divné vlasy a co by tak ještě chtěly? Very Happy

Tento olej elixír ve spreji- dá se srovnat třeba s čistě mandlovým, kokosovým nebo arganovým olejem? Nebo je spíše sušší jako třeba ty silikonové oleje např. od Loreal nebo od kadeřnice?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 11:23 am    Předmět: Citovat

V pořádku Smile
Přesně tak, vlasy mám rovné a oleje jim svědčí.
No a ke spreji, připadá mi, že se chová trochu jinak než čisté oleje, vsakuje se mnohem lépe, ale rozhodně ne jako silikonové, je to pořád olej. Vlasy nevysušuje. A navíc mám pocit, že na vlasech jdou jeho účinky fakt poznat. Ale nevím, jestli ti ho doporučit, když ti oleje nesedí...
A zkoušelas tu kapku oleje dát třeba na noc? Pokud by se do rána vsákl a vlasy nevysušil, možná by ti sedl i ten sprej. Já ho takhle používám a ráno po učesání jsou vlasy celistvé a hladké.
A ještě k těm olejům, arganový jsem nezkoušela, mandlový a kokosový mi nesedly, ale když jsem je smíchala dohromady, výsledná směska mi překvapivě docela vyhovovala Smile Jinak hodně lehký olej je třeba makadamiový, ten mi (v rozumném množství) vlasy vůbec nezmastil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 7:49 pm    Předmět: Citovat

Já si to myslela, že máš jinou strukturu. Víš, já mám vlnitokudrnaté vlasy, dost přesušené, lámavé konce. Z olejů mi zatím jakž takž jde hello hair maska, která je složená jenom z mixu olejů. Obecně se mi ale zdá, že ať dělám co dělám a dám na hlavu cokoliv, tak ty vysušené konce se nedokážou hydratovat. Když je nechám ostříhat, tak to pokračuje zase dál. Dneska jsem dala na rady do vlasů jogurt. Docela to zatím jde, jsem zvědavá zítra ráno. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 8:18 pm    Předmět: Citovat

Delia: Ty konce taky můžou být ,,kritickou délkou". Vlasy se v určité délce třou o ramena (i jinde) a tím se konce ošoupají. Nakonec vypadají dost poškozeně a vysušeně. Sám jsem si x let myslel, že mi vlasy delší než do půlky zad prostě nenarostou. Řešení je nenosit je rozpuštěné (momentálně mi dost pomáhá takový volnější culík).

Pardon za OT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 9:10 pm    Předmět: Citovat

Portos: Vlasy nosím ponejvíc stažené, z praktických důvodů Very Happy Délku mám, no, když je natáhnu nebo narovnám, tak do pasu, po zkroucení se jaksi zkrátí. Very Happy Za jogurtovou radu děkuji, vlasům to docela chutnalo. Ještě hodlám zkusit ten ibiškový oplach. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 9:34 pm    Předmět: Citovat

Veera napsal:
Už pár měsíců používám vyživující olej na konečky. Je ve spreji, na vlasy se nastříká a nesmývá se. Používám ho většinou jednou denně, více se mi osvědčilo nanášet malé množství večer před spaním, do rána se vsákne a vlasy jsou lesklé a uhlazené. Občas když mám vlasy spíše sušší (nebo potřebují uhladit – češu kančákem a vlasy po něm mívám rozlétané), nanáším ho i ráno, ale to spíše výjimečně a fakt hlídám množství. Jinak mi totiž konečky umastí a rozpramínkuje, což není provna žádoucí. Stejně tak, když mám dojem, že už jsou vlasy přepečované, na pár dní vynechám. Voní po citrusech. Za sebe ho určitě doporučuji.

Olejovou masku jsem si pořídila také, ale mám ji jen nějakých 6 týdnů, takže na nějaké definitivní soudy se ještě necítím. Používám ji jednou týdně, stačí mi jedno pumpnutí na celé vlasy (má velmi praktické balení s pumpičkou, pootočením se dá uzavřít, takže masku lze i převážet), nechávám ji působit tak půl hodiny, občas déle. Vymývá se poměrně snadno. Přijde mi dobrá, ale ještě je brzy, abych si udělala definitivní obrázek. Kdybych se teď měla rozhodnout pro jeden výrobek, zvolila bych sprej.

A jogurt doporučuji vyzkoušet alespoň jako masku před mytím, já ho nanáším jednou týdně (jedno mytí maska, další mytí jogurt) a vlasům se celkem zamlouvá Smile


S odstupem času hodnotím masku lépe než sprej. Ač má hutnější konsistenci, mnohem lépe se vsakuje a vlasy nezmastí tolik jako sprej. I co do účinků se mi zdá lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.