Nové individuum s otázkou :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ce07457237a4db9ad4c2957d364b417Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 3:05 pm    Předmět: Citovat

V Biosilu je nejaka latka (vitamin/mineral, nikoliv additivum), ktera nalacno muze navalovat, ale zaboha si ted nevzpomenu ktera to ma byt ... myslim ze to, co tam dela takovou tu "mentolovou" vuni ... panthenol? Mozna by to mohl byt on ... proto tu kdosi kdysi psal, ze Biosil jedine s jidlem/po jidle, ze jinak haze savli Laughing

ad skorice ... spis bych si vsadila na cukrovku II. typu (tu "ziskanou") kde jde o inzulinovou rezistenci (inzulin v tele je, ale "neucinkuje" diky rezistenci az to ty "inzulinove bunky" ve slinivce odrovna prescasovou vyrobou), spis nez cukrovka I. typu, kde ty bunky od zacatku vubec nefunguji (jsou likvidovany telem = neni co by v tele ten inzulin vyrabelo).

Ale to je jen moje placnuti do vody, nastesti cukrovku nemam a doufam ze ani mit nebudu.

Jinak vlasy, nehty atd skutecne mohou byt kvalitativne jine (horsi) nez vlasy zdraveho cloveka, staci si vzpomenout jaky problem maji cukrovkari se spatnym hojenim a nedokrvovanim koncetin ... ono se to projevi pak komplexne vsude.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 7:37 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Jinak vlasy, nehty atd skutecne mohou byt kvalitativne jine (horsi) nez vlasy zdraveho cloveka, staci si vzpomenout jaky problem maji cukrovkari se spatnym hojenim a nedokrvovanim koncetin ... ono se to projevi pak komplexne vsude.

Ono nedokrvení končetin může být projev nedokrvování periferie obecně. A to znamená i menší výživu pro vlasové váčky. (Toť můj názor. Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 7:47 pm    Předmět: Citovat

Mně se na revalidu líbí, že obsahuje železo. Což jsme teď vyřešila tak, že mám donna hair a donna nail a beru jednu a jednu. Mám tak teda 180% denní dávky zinku, ale krátkodobě by to neměl být problém Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 8:44 pm    Předmět: Citovat

Portos: Prave Smile o problemem s dokrvovanim koncetin u cukrovkaru vi "vsichni", ale rekni ze se jim nedokrvuji korinky, tak si lidi budou tukat na celo ... Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wavelet
0-7
0-7


Založen: 21.9.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 7:04 pm    Předmět: Citovat

wensdy: Tak já se inspiruji a zkusím nějaké ty vitamínky nebo Donna hair (něco takové). Uvidíme, co to udělá... Smile

Jitt: Právě ohledně těch typů jsem uvažovala úplně stejně. A o tom nedokrvování kořínků, zní to divně, ale něco na tom asi bude... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.