Dřevěný kartáč - kde nakoupit??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=473f278d23da743b6ddbafbb1c18de52Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 6:20 pm    Předmět: Citovat

pro mě je ten hřeben z manufaktury úplně ideální co se týče rozestupů a velikosti hrotů, ale bohužel za ty peníze nemůžu chtít kdovíjakou kvalitu...pak se nemůžu divit že trhá vlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 6:36 pm    Předmět: Citovat

jo, to je pravda, že se ten hřeben rozlízá, ale mně se rozlezl tak důkladně, že mi vlasy netrhá, prostě se v něm udělala díra (vlastně dvě), která je tak velká, že mi nepřekáží Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Smile
Chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde v Olomouci sehnat dřevěnný hřebínek, nějaký menší tak kolem deseti centimetrů, už jsme si na zakázku nechala udělat velký s řídkými zuby ale potřebuju i nějaký s hustými zuby na ty zacuchané konce Smile Přeci jen je ten velký ideální na larpy a akce kde je problém vlasy pořádně rozčesat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 11:48 am    Předmět: Citovat

tak budu za snobáka, ale chtěla bych si objednat hřeben odtud:
http://www.woodencomb.co.uk

Pořizovala jsem odtud kdysi jeden s řídkými zuby a je úplně úžasný, teď sháním nějaký hustší a prostě jsem nenašla nic, co by se kvalitou mohlo rovnat. Tak pokud by se někdo chtěl přidat k objednávce je možnost - levnější varianta poštovného cestuje cca 3 týdny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 11:49 am    Předmět: Citovat

Já nakoupila na Janeke.cz a jsem spokojená. Kartáč stál asi 600,- a hřebínek 250,- ale stojí to za to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaG
0-7
0-7


Založen: 25.10.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 9:55 am    Předmět: Citovat

Já nakoupila z guajakového dřeva na http://www.lifemine.cz/lifemine/eshop/1-1-MAGNUM-feel-the-style/9-2-Pro-vlasy
Krásně voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 7:25 pm    Předmět: Manufaktura? Bez úspěchu! Citovat

Tak jsem dnes, po přečtení tohoto vlákna, navštívila Manufakturu.
No, měli tam kartáč s dřevěnými hroty ale vsazenými do gumy za docela fajn peníz, ale chtěla jsem hřeben a když už kartáč, tak ne s gumou. Takže jsem ho nevzala. A ve vedlejším regálu pak byl dřevěný hřeben s rukojetí. Stál asi 250 Kč a lezly z něj třísky. Fakt síla. Tak jsem odešla s prázdnou.
Achjo, proč jsou dřevěné hřebeny tak těžko sehnatelné a drahé?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 8:23 pm    Předmět: Citovat

Mně se povedlo vychytat akci na olivove.cz, takže mám hřeben z olivového dřeva (sice bez rukojeti, ale ono je to tak nakonec skoro lepší) myslím za cca 500 Kč. Což je dobrý na to, že je to ručně dělaný.
Akorát teď je to zase za 790 Kč. To už je fakt hodně... Crying or Very sad

A nevím, jestli bych někdy šel do něčeho jiného. Mám pocit, že ty strojově dělaný nejsou ono a hodně hrozí právě ty třísky. Tenhle hřeben měl i tu výhodu, že pán měl cestu okolo, tak jsem měl osobní převzetí kousek od domu s možností výběru hřebenu, který mi nejlíp padne do ruky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.