Bydlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=989164f776825a5090c6a1b43c347cfdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2016 10:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vespolek, tak už i já se mučím hledáním bydlení... A mám dotaz na ty, kteří bydlí někde v podnájmu - můžete mi prozradit, kolik platíte za poplatky, elektřinu a plyn? Nějak vůbec nemám představu, kolik to může dělat, a v nabídkách se často píše jen samotná cena nájmu. Což mi úplně neřekne, zda se budu vejít do svého vytyčeného rozpočtu...
(Vím, že je to rozdílné asi i podle lokality, stavu domu, velikosti bytu apod., ale aspoň orientačně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2016 6:12 am    Předmět: Citovat

Elektřina 340,-, plyn 110,- Smile ČEZ. Net si platím zvlášť a jinak mám v nájmu asi i úklid baráku, osvětlení, apod.

Byt 1+1, centrum města.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karolin68
0-7
0-7


Založen: 6.5.2020
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2020 9:14 am    Předmět: Re: Bydlení Citovat

Daniela napsal:
Odpoledne jsme tu na chatu narazili na zajímavé téma, tak ho tady zakládám, abychom mohli pokračovat. Bydlíte v bytě nebo v domě? Ve městě nebo na vesnici? A jak se vám bydlí?

Sešlo se tu pár názorů o tom, že je pěkné bydlet na vesnici, provozovat zemědělství a být potravinově částečně soběstačný.
Sešlo se i pár názorů o tom, že je to sice hezké, ale musí to ty lidi opravdu bavit, jinak je to asi dost náročné.

Ano my bydlíme na vesnici a máme i zahrádku a pěstujeme si nějakou zeleninu nejvíc cibuli, papriky a rajčata. A nemůžu si to vynachválit ten klid a příroda kousek za barákem. Ale jak píšeš asi to není úplně pro každého. Jinak bydlení jsme si sehnali smazáno i s pozemkem kousek od Kolína. Škoda že tu nejdou přidávat fotky hodila bych jsem foto naší zahrádky. Ani za byt v Praze bych to nevyměnila.

edit: link smazán, reklama na realitku. danny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.