Kosmetika GERnétic

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a31a7bd410728642fb1da5082248393Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:34 pm    Předmět: Kosmetika GERnétic Citovat

Nemáte náhodou některá zkušenosti?
Moje kosmetička pracuje právě s touto kosmetikou, a pořád mi ji moc chválí a tvrdí mi, jak bych se pomocí ní zbavila svých problémů s pletí a dokonce i jizviček... musím se přiznat, že mě začíná nahlodávat, i přes tu šílenou cenu - musela bych si koupit tonikum, krém a masku dohromady za víc než 3000, ale zas by mi to prý vydrželo na víc než půl roku. A tak zvažuju a uvažuju a nevím a moc by mi pomohlo, kdybych slyšela názory ne/spokojených uživatelek. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:27 am    Předmět: Re: Kosmetika GERnétic Citovat

Slunéčko napsal:
Nemáte náhodou některá zkušenosti?
Moje kosmetička pracuje právě s touto kosmetikou, a pořád mi ji moc chválí a tvrdí mi, jak bych se pomocí ní zbavila svých problémů s pletí a dokonce i jizviček... musím se přiznat, že mě začíná nahlodávat, i přes tu šílenou cenu - musela bych si koupit tonikum, krém a masku dohromady za víc než 3000, ale zas by mi to prý vydrželo na víc než půl roku. A tak zvažuju a uvažuju a nevím a moc by mi pomohlo, kdybych slyšela názory ne/spokojených uživatelek. Very Happy


Používala som, je skvelá. Tiež ma nahovorila kozmetička, 100ml krémik na tvár pred dvomi rokmi - 100e, tonikum, peeling, niečo do sprchy, maska a podobne...
Mať znovu prachy na rozhadzovanie, tak u nich nakupujem znovu, ale že by to bolo tak strašne zázračné.......
Ono sa na to dobre nahovára, pretože na takto drahých výrobkoch sa dá pekne zarobiť.
Pokiaľ investuješ napr do synncare, neni to o moc horšie...
( ja vieeeeem ako to znie!, mňa vtedy dokonca nahovorila aby som sa natierala tým krémom aj po solárku, že to treba, lebo obnovuje bunky - hold máš skúsenosť od niekoho kto do toho dal neskutočné prachy, a zas taký zázrak to nebol).
Ešte raz, tvrdím, že bola dobrá, ale dá sa vyberať aj lepšie.
Možno je to skôr pre niekoho s vráskami, ale cápať si tem krém na telo po solárku už isto nikdy nebudem, ani v 50tich, je to naozaj škoda... dobrý (!) sol.kr. stojí 250ml 20€, tento bol 100ml 100€. Asi vdíme rozdiel.
Takže, je to na tebe ... možno krém na tvár, na tom ryžujú, že ten obnovuje tie bunky a tak, hádam je to aj pravda... tak ozaj kúp len ten, keď už. Peeling atď je zbytočné, kúpiš lacnejšie a rovnaké!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2016 4:47 pm    Předmět: Citovat

Mě by to taky zajímalo. Já jen zašla na úpravu obočí a už mi přišlo, že jsem jak u nějaké sekty a naučené fráze. Upřímně tomu nevěřím, ani složení jsem na vzorečku nenašla, což mě udivuje. Byla bych ráda, aby mi to někdo potvrdil, že chtějí z lidí jen rýžovat peníze. Nejen jsem si všimla, že paní kosmetička měla dnky nebo jak značkovou peněženku, která musela být velice drahá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.