Vlasové zábaly domácí výroby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 126, 127, 128
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f02eb2bafefb0ea9f9cb27b4534b2a00Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2016 6:23 pm    Předmět: Re: Aloe Vera drink Citovat

Wnaty napsal:
Ahoj, dnes jsem si koupila v obchodě Aloe Vera Drink od značky TOP (takový ten asi nejběžnější). Něco jsem vypila, ale moc mi to nejede a tak přemýšlím, že si ho plácnu na hlavu jako masku. Složení celkem fajn: Voda, 20% Aloe Vera, třtinový cukr, kyselina citronová, hroznové aroma, mléčnan vápenatý, acesulfam draselný, guma gellan. Mám toho asi ještě 300 ml. Co myslíte, mám to zkusit? Trochu se toho bojím Very Happy.


ahoj, poslala jsem Ti zprávu Smile na tu hennu bordo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 2:52 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to zkusila a nic moc. Při aplikaci příjemné osvěžení a zklidnění pokožky hlavy, ale výsledný efekt po uschnutí 0.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2016 9:49 pm    Předmět: Citovat

Trochu trapas mít dva příspěvky pod sebou, ale musím se podělit o svůj experiment!
V malé skleničce jsem nechala v horké vodě vylouhovat silný ibiškový čaj. Následně jsem ho přelila do hlubší misky, v ještě horkém rozmíchala sáček obyčejné čiré želatiny (20 g) a na závěr v něm rozpustila čajovou lžičku domácího včelího medu. Napatlala na vlasy, nejvíce pak do spodních délek a na konečky, vlasy jsem stočila a zabalila do potravinářské folie. Nechala jsem tak působit hodinku, poté rozmotala a smyla. No a výsledek? Vlasy jsou krásně sypké, hladké a jakoby zacelené, dobře se pročesávají a lesknou se! Rozhodně budu praktikovat častěji, třeba jako takovou prevenci jednou za měsíc, po zastřihání konečků Smile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 126, 127, 128

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.