Klub: Odvykači kouření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1032fb07b53c0794037ff137b05c57f1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:45 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Znám lidi, kterým pomohla při odvykání kouření elektronická cigareta . Z klasických cigaret přešli na elektonické, postupně snižovali dávku a pak přestali kouřit úplně. Zabralo to i u letitých kuřáků, co kouří čtvrt století dvě krabičky denně.


Já tomu moc nevěřím... mám strach, že se z toho otrávím. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:48 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
ilona napsal:
Znám lidi, kterým pomohla při odvykání kouření elektronická cigareta . Z klasických cigaret přešli na elektonické, postupně snižovali dávku a pak přestali kouřit úplně. Zabralo to i u letitých kuřáků, co kouří čtvrt století dvě krabičky denně.


Já tomu moc nevěřím... mám strach, že se z toho otrávím. Very Happy


Kouří to má maminka a kolegyně.
Kolegyni to dokonce tak chutná, že první den po obdržení elektronických cigaret "vyblafla" náplň, která ji měla vydržet na dva dny za jeden večer.
Žije. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Apatia
41-80
41-80


Založen: 15.2.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, aj ja sa pokusam prestat ale nejako to nejde.. Embarassed Snad by som spomenula prihodu, ked som si kupovala nelupane slnecnicove semienka aby som zamestnala prsty aj pery, po par dnoch som z tych vyluskanych semien mala pluzgiere na prstoch a tak som si povedala ze "tudy cesta nevede" Very Happy Ale inac pomaha aj intenzivne cvicenie, potom je cloveku luto si zapalit a samozrejme vola... Ak niekto chce seriozne prestat, myslim ze to ide Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 10:27 am    Předmět: Citovat

Já jsem osobně nikdy neměla s kouřením problém, tedy s návykem. Doma na to chuť nemám, venku občas. Kupuji si cigarety jen na akce, koncerty. Je to spíš taková společenská událost, jak jsem to kdysi řekla jednomu pánovi. Laughing
Když jdu mezi cizí lidi, jako třeba loni na svatbu přítelova kamaráda, tak si cigarety vezmu, je to taková lepší příležitost k seznámení u toho kouření, než když si jdu sednout jen tak k někomu cizímu. Embarassed
A to jsem asi před rokem přešla na jahodové Kiss, tak aspoň nesmrdím.

Mému tatíkovi zjistili vysoký tlak a jednou se rozhodl přestat kouřit ze dne na den, bylo to asi na jaře. Vydržel to několik dní. Já jsem mu říkala, že by měl přestat pomalu, postupně ubírat a on pak zase začal. To mě mrzí, trochu si to dávám za vinu, i když jsem ho v tom podporovala a pak už se o to nepokusil. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 2:27 pm    Předmět: Citovat

Na biorezonancii som bola aj ja a naozaj pomáha. Od prvotného absťáku. Ale beda ak si vedľa vás niekto zapáli, alebo zacítite dym, alebo len vidíte z diaľky ako niekto fajčí. Sliny mi tiekli potokom. Prvé tri dni nič, potom jedna od nervov, zasa tri dni nič a zasa jedna. Takto to išlo nejakú dobu. Potom sa zo zdvihlo na jednu denne, potom na tri denne a nakoniec som zas skončila tam kde som bola- pri krabičke denne.
Ale keby sedím doma, nechodím do podnikov, kde sa fajčí a nefajčí mi niekto pod nosom stále, tak by som to hádam aj vydržala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 5:29 pm    Předmět: Citovat

Já přestala kouřit před rokem a kus, po osmi letech, přičemž poslední dva to již bylo 15- 20 denně. Vycházela jsem ze zkušenosti s ostatními závislostmi (ne že bych jimi prošla ale pracuji mezi "bohémskou sortou" Smile , kde se s něčím takovým potýká každý druhý - ne-li prvý) a přestala ze dne na den. Ano, první měsíce byly šílené - byla jsem nervní, nesoustředěná, přibrala jsem pár kilo, ale překlenula jsem to...
Nu, ale udělala jsem tu blbost, že jsem si "jednu na chuť" nechala před týdnem vnutit a musím říci, na pár dní mne to vážně hodilo o rok zpět. Takže si asi už nikdy nezapálím. Rolling Eyes
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
XSTAL009
0-7
0-7


Založen: 8.9.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 10:11 pm    Předmět: Citovat

Čaute, nekdo kdo je ted taky ve stadiu prestavam? Nebo nekdo kdo prestal silou vule? Po jak dlouhy dobe vas prestali myslenky na cigaretu? Ja sem kuracka uz asi 10 let, z toho posledni 4 roky krabka denne kolikrat i vic.....uz sem asi 3x prestala, dycky tak na mesic a pak si trubka zase zapalila......ted se drzim mesic a pul, coz je zatim nejdyl co se mi povedlo a nemyslet celej den na cigaretu se mi povedlo zatim jenom 1x bo 2x......po jak dlouhy dobe ste myslenky na ciga uplne vypustili z hlavy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 8:39 am    Předmět: Citovat

Xstal: Gratulace k rozhodnuti Smile

Ja sice kuracka nejsem a nebyla jsem, nicmene jsem se (alespon prozatim) zbavila otravneho zlozvyku zatinani zubu pri rizeni auta ... pomohla mi k tomu zvykacka. Koneckoncu jde o podobny princip nalezeni nejakeho "siditka" do doby, nez si telo zase "odvykne" ocekavat. Zkus pokazde, co "budes mit chut" v ustech neco zmoulat. Susene ovoce, rozinky, zvykacku, bonbon (nechcu doporucovat cukr, protoze to je cesta zas do jinych pekel) ... neco co ti odvede od cigarety myslenky a zaroven zaplavi usta nejakou chuti.

Kazdopadne drzim palce, kdyz jsi to vydrzela uz mesic a pul, byla by skoda to vzdavat! Smile

Pripadne (a to nevim, nakolik je to vubec realne, jen uvazuju), pokud ti "chybi" ta "vune" cigaretoveho koure, nebo ho potrebujes aspon "chvilicku" citit, tak bych zasla do kurackeho oddeleni nejake restaurace. Neni to koureni "per se", ale mozna to taky pomuze telo "obalamutit" (citim kour = kourim?) .... do tohoto bych se ale poustela jen pokud to tak citis, pokud mas spis pocit, ze by te to stahlo zpet ke koureni, tak tam samozrejme nelez!!! Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.