Z červené permanentní na červenou hennu?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b549c273a47b718e591ab849cf53531fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boucherry
0-7
0-7


Založen: 18.10.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 8:19 pm    Předmět: Z červené permanentní na červenou hennu? Citovat

Ahoj, jsem tu nová a registrovala jsem se, abych tady našla pomoc, co se henny týče Smile už jsem koukala na nejedno forum, ale nenašla jsem nic o tom, že by někdo přecházel z červené permanentní na červenou hennu. Už mám dost zničené vlasy a chci zkusit změnu, ale bojím se, že bude ta barva moc tmavá. Nechci hnědou s červenými odlesky, ale aby bylo poznat, že to je vážně červená. Čím červenější, tím lepšíSmile. S hennou nemám žádné zkušenosti.

Máte někdo nějaké zkušenosti? Tipy na to jakou hennu a kde koupit?

Díky moc za případné odpovědi:)

P.S.: nevím, jak to forum funguje, tak se nezlobte, když to nebude tam, kde to má být Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej na DV Smile

system fungovani fora urcite rychle pochopis, to bych se nebala Wink

Jinak ke tvemu dotazu: mozne to samozrejme je, ale hodne zalezi na tom "jakou" cervenenou mas na mysli. Hennove barvivo samo o sobe je oranzove (doslova pomeranc), tedy kuprikladu krvave cervenou z ni neudela ani svecena voda. Pokud by slo spise o cihlovou nebo tmavocervenou (do vinova) nad tim by se dalo premyslet, ale jinak se barevna skala s chemickymi barvami srovnat bohuzel neda. To je omezeni henny za cenu jeji prirodnosti Sad

V pripade, ze by ses rozhodla nakonec pokracovat v chemce, neni vsem dnum konec, je tu spousta tipu jak pecovat i o chemicky barvene vlasy, aby nebyly tak vysusene a celkove, aby jim chemicka barva nedavala tak "za usi" Smile Koukni do vlaken a trochu je procti a urcite najdes neco, co ti pomuze Smile

Budu drzet palce a v pripade potreby se klidne ptej Smile Urcite se odpovedi dockas Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 5:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej.

Taky můžeš mrknout na horní lištu (menu) na záložku Top témata. Jsou tam shrnuté základní informace a zajímavé tipy na různá témata. Doporučuju téma ,,Jak na růst vlasů", je tam dost věcí k péči obecně (ale je tam něco i o henně a barvení vůbec).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 4:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej!
Ono takhle z fleku těžko radit, protože výsledná barva henny hodně záleží na původní barvě vlasů. Pokud ti bude chemická červená odrůstat na středně nebo tmavě hnědou, tak to ta henna prostě nezesvětlí a vždycky to budou spíš jenom odlesky. S původní světlejší barvou už se něco pořídit dá, ale záleží, jestli chceš červenou spíš chladnější nebo teplejší - chladné odstíny jsou s hennou docela problém, jediný, co alespoň trochu pomáhá, jsou henny s příměsí pikramátu a pak opakovaný hennování, jak ta henna s vrstvama tmavne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.