gumičky INVISIBOBBLE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d1f93a9c00e3d2f059e7f2a25f695c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so září 19, 2015 11:29 am    Předmět: Citovat

Tak fajn, dneska jsem pocítila potřebu udělat si radost a tak jsem si koupila 3ks průhledných gumiček Invisibobble. Moc jsem tomu nevěřila, bála jsem se, jak v té šňůře od telefonu budou vypadat moje řídké jemné vlasy (zde nutno podotknout, že po té, co jsem na začátku léta brala tabletky na vlasy HairBooster, je to mnohem lepší). Světe div se - vypadají jako normální vlasy průměrného člověka! Nedávno jsem viděla slečnu se stejnou gumičkou, která měla obvod culíku vpodstatě jako já. Neumíte si představit tu radost! Very Happy Konečně nekoukám po culících jiných lidí a neříkám si "furt mají víc vlasů než já"... Takže hustotu bychom už měli, teď jenom tu délku...
Co se gumičky týká - dobře drží, neklouže, vlasy se nezacuchávají. Estetičnost sice nic moc, ale u mě má za praktičnost 100 bodů ze 100 možných Very Happy Asi mám nového vlasokamaráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 8:33 pm    Předmět: Citovat

Také jsem si nedávno pořídila ty průhledné. Stála za tím čirá zvědavost, teď už se ve slevě dají sehnat za rozumnou cenu, tak proč je nezkusit. Funkčně super, při cvičení sice trochu sjedou, ale na rozdíl od běžných gumiček to vůbec nevadí, drží pořád stejně. Ze začátku mi nešly sundavat, odmítaly se z vlasů vyplést. Bylo potřeba vychytat, jak na ně a od té doby není problém - smyčka se musí roztáhnout dostatečně široká a ohon protáhnout, aniž by se jí víc dotýkal. Není potřeba dotahovat, třikrát čtyřikrát úplně stačí, tak to jde snadno. Vlasy netrhá, necuchá, nezamotá se do nich tak, aby nechtěla ven (ale špatným pokusem o vyndání se toho dá dosáhnout celkem snadno).
Po estetické stránce sice žádný zázrak, ale věc je to velmi praktická. Mám ale rovné vlasy, které se nevlní déle jak půl hodiny, ani kdybych se na hlavu stavěla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 10:04 am    Předmět: Citovat

mám nějaké no name, drží dobře, netrhají, nekloužou, ale příšerně se mi vytahaly a než to omotám, tak mám málem křeče v zápěstí :-/ jsou ty origoš o tolik kvalitnější? dcerkám se taky docela líbí a netahají je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 10:45 am    Předmět: Citovat

Mám je měsíc, jednu z těch třech v balení tahám pořád, mám ji na hlavě prakticky celou dobu, co jsem vzhůru (na noc tlačí, to ji vyměním za klasickou). Trochu povolila, místo třech volných nebo čtyřech pevných otáček udělám čtyři volné nebo pět pevných, vyndaná z vlasů je o něco delší než ty zbylé, ale funkčnosti to zatím nijak nebrání. Navíc jsem si je nejspíš koupila špatně, s mojí kšticí to chtělo ty pevnější - power.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2019 11:59 am    Předmět: Citovat

Síce do témy už dlhšie nikto nepíše, ale aj tak chcem pridať príspevok. Možno to už niekto pridal, ale ak máte túto gumičku a už je veľmi roztiahnutá, dajte do vriacej vody a ona sa ztiahne do povodného tvaru. Mám ju aj originál aj od vietnamcov a je tam rozdiel v kvalite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 2:55 pm    Předmět: Citovat

....a já vám nevím, jestli se přiklonit k těm obdivným názorům.

Vlastním jich taky několik asi už sto let - takže neničivost na jedničku, ale upřímně, pro člověka s obvodem culíku větším jak 7-8 cm a vlasy dlouhými lehce pod pás je to estetický peklo. Nikdy se mi, u středně vysokého culíku, nepodařilo ji omotat tak, aby se ty vlasy v něm uložily tak nějak "rovnoměrně" a hezky. Navíc, jak jde každý pramen jakoby jiným směrem (díky těm vroubkům), tak mám na hlavě "hrboly" a vypadá to, že jsem právě vylezla z postele. Jau.

(A osobně jsem trochu odpůrkyní dnešní módy tzv. "nedbalých drdolů" - nechápu, proč někomu přijde normální chodit ven s hnízdem na hlavě... )

Za mě tedy max do sprchy na "rychlej pseudodrdol". Popř. na konec copu, když neni nic jinýho. Ale culíky prostě ne.
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 7:19 pm    Předmět: Citovat

Známa sa oblieka elegantne, je staršia, nosí tieto gumičky v roznych farbách, dáva si ich aj na ruku. No nehodí sa jej to k jej štýlu obliekania. Ale samozrejme je to jej vec. Ja ich nosím vacšinou doma, alebo keď športujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.