Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 314, 315, 316  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fac2ac81a37e7e6daedbb1d264d23288Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 9:37 pm    Předmět: Citovat

Kouzlo komunikace v cizím jazyce. Kamarádka se mě ptá: how long do you plan to grow your hair? A já začnu vykládat, že dokud mi je příroda dopřeje.

Ehm, až o hodně později mi došlo, že otázka zněla: kam až si je chci nechat růst Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 10:50 pm    Předmět: Citovat

Tak mám zas dva zážitky.

V kavárně mi obsluhující studentík vlasy nejdřív pochválil a pak se mě zeptal: a kdy to plánujete schodit?

To mi hlava nebre.

A příležitostný kolega mě při vstupu do jeho kanceláře uvítal větou: neserou tě ty vlasy?

Tak vám nevím, asi začnu trénovat podobné komentáře na právě moderní plnofous a kolegův pivní lavor. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 3:18 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
neserou tě ty vlasy?

,,Ne, ale serou mě takovýhle blbý komentáře..." Razz

Z toho si nic nedělej, to je čirá závist.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beldarana
8-20
8-20


Založen: 18.9.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 4:34 pm    Předmět: Citovat

Loni v létě mi jedna trošku mentálně postižená paní říkala že vypadám jako princezna, potěšilo to Smile Jinak mi děti ve škole běžně říkají, že mám velký vlasy Very Happy (mám je do půli zad)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 7:28 pm    Předmět: Citovat

Teta mě velmi dlouho neviděla a po našem nedávném setkání poznamenala:"ty budeš mít ty vlasy za chvíli snad po kolena".
Nějak si nevšimla, že to je už několik let pravda Laughing A pak se zeptala, kdy budu stříhat. Tsss, zarovnávalo se den před tím. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 8:27 am    Předmět: Citovat

Mně v březnu před zastřižením kadeřnice sdělila, že dát to pod uši, "dvacku" by mi to hodilo Very Happy
Pak připojila historku o slečně, co k ní přišla už coby krátkovlasá, nějakou dobu po větším střihu, které prý málem přivodila infarkt, když jí řekla, že vlasy neměla kadeřnici nechat, protože ta je určitě tak za 10 000 prodala.
Motivující, když řeknete, že to chcete pěstovat, a ne na kšeft Very Happy
Ale hned mě napadlo, že je to blbost nebo snaha se vlichotit - přece nikde nedají za vlasy tolik, i když já mám husté, ale zas délka nic tak extra. I Dlouhovláska někde ve videu řekla, že "jednou dala dokonce pět tisíc".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 8:38 am    Předmět: Citovat

Včera si spolujezdkyně stěžovala, že jí při stažených oknech lezou moje vlasy do obličeje Very Happy

A na schůzích turistů se co chvíli někdo diví. Znají mě akorát z pochodů a tam nosím drdoly nebo copy, s rozpuštěnými se ukážu maximálně na pár hodin v místnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 9:04 pm    Předmět: Citovat

U nás v domě sbíhám schody a letím ze dveří. U výtahu stojí postaší pán. Za letu slyším: téda, to jsou vlasy! Pán otevírá dveře do domu, které se za mnou zavřely, a vychází před dům, aby mě pozoroval spěchat na autobus a pokračuje ve vyjeveném výlevu. Přišlo mi to strašně legrační. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 9:29 pm    Předmět: Citovat

Není to o mých vlasech, ale i tak: Na idnes se objevil článek o jedné známé americké vlasatici. Myslím, že ji tady na webu hodně lidí zná (tedy ne osobně, samozřejmě). A v diskuzi je hned výběr nejčastějších 'debilních keců' méně vlasatého obyvatelstva.
Namátkou:
- to musí být otrava se o to starat
- chudák krční páteř
- dyť tohle už neni hezký


Ale je tam taky komentář o našem webu a našich šampionkách (tedy nikoli jmenovitě).

Tak si říkám, kdy mi tedy nastanou všechny ty problémy, co nám stále lidi vnucují. Za krkem mě nebolí. Včera jsem myla 25 minut od rozčesání po ručník na hlavě, pak nechala uschnout a šla spát. A ještě nikdo mi neřekl, že to neni hezký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 10:36 am    Předmět: Citovat

Díky za odkaz, zajímavý článek.

Nicole napsal:
Tak si říkám, kdy mi tedy nastanou všechny ty problémy, co nám stále lidi vnucují. Za krkem mě nebolí. Včera jsem myla 25 minut od rozčesání po ručník na hlavě, pak nechala uschnout a šla spát. A ještě nikdo mi neřekl, že to neni hezký.

Tak to máš dobrý. Já poslední dobou zase furt poslouchám, jestli jsou ty kudrny přírodní, nebo si dělám trvalou. Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 314, 315, 316  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.