Koníci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08acf518ab9f87d273f346faa92a5d7aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 10:21 pm    Předmět: Citovat

Konečně máme za sebou první letošní koupel Smile Před několika dny jsem využila horkého letního dne, odchytla hříbka a udělala mu lázně. Konečně mám dlouhou hadici a nemusela jsem se tahat s kýblema. Joky byl šikovný a osvěžení si užíval. Stejně jako drbání při šamponování. Akorát se mu moc nezamlouvalo stříkání hlavy, takže mi hadici vzal a za trest mě taky zlil Twisted Evil Pak ho bavilo, když si mohl do hadice kousat a zároveň pít. Zesvětlal asi o dva odstíny a kožíšek měl heboučkej jak batolátko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 10:45 pm    Předmět: Citovat

Nové foto z procházky po našich milovaných loukách. Bylo to kouzelné - modrá obloha s huňatými mráčky, vysoká tráva plná modrých zvonečků, žlutých pryskyřníků, bílých kopretin a černých motýlků Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 8:43 pm    Předmět: Citovat

Můj drahý Joky si poslední dobou dělá z mamky velkou legraci. Když se například shání po košíčku, kde měla neřezaný salát, tak musím pošlapaný košík schovávat za zády, že o ničem nevím a rychle běžet na záhon pro nový - samozřejmě, že koníček se jen mlsně olizuje. Nebo nechám chvilku otevřené dveře a už slyším jak na mě mamka volá, ať laskavě toho koně odvedu z baráku. A to se jen přišel podívat do kuchyně, co nám dobrého mamka připravuje k večeři. Laughing Jak marné je moje vysvětlování, že je moc veliký, aby si to pochodoval po domě - když tu máme schovanou tu dobrou mrkev Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2016 8:59 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsme měli ták hezkou podvečerní procházku. Už několik dní u nás sečou louky a tak se vzduchem vznáší sladká vůně posečené trávy s kapkou mladého sena. Vzali jsme koníky na jednu louku, kde jsem toho mého mladíka pustila z vodítka. Běhal tryskem a vyhazoval, no prostě totální radost ze života Laughing Já jsem vždy utíkala s Heřmánkem o kus dál, pak jsem na něj zapísala a on ke mě okamžitě přicválal a nechal si hladit hlavičku. Tak mě to zahřálo u srdce, jak se nám krásně vztah mezi námi prohlubuje a jak mě má rád Very Happy Nebe bylo až kýčovitě vymalované - světle modré s růžovými beránky, které přecházely do nachova, záblesk oranžové, pak tmavě modré a nad temně zelenými lesy zářil měsíc jak drahokam...a já si jen říkala, jak je ten svět nádherný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 7:15 pm    Předmět: Citovat

Posílám zprávu z našeho, aktuálně ledového, království. K večeru jsme vzali koníky na procházku. Mamka s Ash se ujaly vedení a já zatím krotila toho svého divocha, který se vzpouzel na vodítku a vyskakoval do vzduchu. Vzali jsme to přes zasněžené louky, kde jsem ho mohla pustit z vodítka a užívat si, ikdyž trochu nářočnou, cestu sněhem s naším hafíkem. Joky předváděl krásné klusové pasáže - no radost pohledět. V týdnu jsem s nimi šla samotná a po delší době mladýho pustila z vodítka. Nejdřív si hezky poklusával, ale pak začlo ródeo. Vzpomněl si, jak hódně má rychlé nohy a lítal po louce tryskem jak raketa, ocásek po arabsky nahoře a všechny nožky ve vzduchu. Říkala jsem si, jestli se mi ho ještě podaří někdy chytit Laughing Tak jsme s Ash zašly do lesa a pán si tam lítal vesele mezi stromy. Nakonec ale přiběhnul na zavolání a dostal mrkvičku. Dnešní cesta byla pro nás náročnější. Šli jsme dlouho a začalo se stmívat. Mezi mraky se ukázal překrásný měsíc v úplňku a stříbrně ozářil mrazivou krajinu. Byla to nádhera. Domů jsme se dostali až za tmy, řádně promrzlí. Když jsem koníkům dala večeři, donesla teplou vodu a seno, jako bonus mladík dostal speciální koňské pochoutky, které jsem včera pekla. Jen si pomlaskával a kdybych byla co k čemu, tak donesu celý plech Twisted Evil Má to někdo super koňský život...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.