Za ako dlho sa vam zregenerovali vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3647fb99f0405682987c7c76e9a3b6d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 7:28 pm    Předmět: regenerace Citovat

Ahoj, po několika letech, co jsem vlasy masakrovala žehličkou, tak samozřejmě jsem dala 5cm dolů.. měla jsem vlasy původně do půl zad. A postupně vždycky po dvou měsících jsem ještě nechala kousek zastřihnot. Vlasy jsem ale měla celkově hrozně vysušený. Vyzkoušela jsem všechno možný, od domácí výroby po všemožný značky. Jediný co mi opravdu pomohlo a používám to i dál je maska od gestilu Smile (býčí koule)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kolombo22
0-7
0-7


Založen: 27.10.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 8:10 pm    Předmět: Mýtus nebo pravda ? Citovat

Zdravím dámy, tak co jaky máte nazor popřípade zkušenosti s rustem vlasů. Několikrat sem četla na inetrnetu, že se zastaví rust vlasu a vlasy už nikdy nerosotu do délky, co si o tomhle myslíte? Je to vubec možné? :-O Mám takový problem, vlasy mam odbarvené na blond, proste takovej chemlon, rozhodla sem se, že je nechám odrustat( svoji barvu mám takovou myší ), je vubec možný že mi to odroste? Very Happy Vlasy mi rostou docela pomalu a ted mi i dost začaly padat mám tak o 60 % min vlasu z moji puvodní hustoty. Padání bylo vlivem stresu, vlasy padají stále, ale neřekla bych, že v takovým množství jako predtím, trochu se to zmírnilo ( hlavně při mytí ). Aby mi odrostly když sem to meřila tak je to cca 30cm mojí délky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 9:48 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,

je to hloupost. Vlasy rostou po celou dobu, co jseu na hlavě, tedy dokud neupadnou. Je to přirozený proces, stejně jako u nehtů. Pokud někomu vlasy nerostou, většinou se prokáže, že se lámou-tedy vlas roste, ale konečky se lámou tak rychle, že jsou vlasy ve stejné délce. Toto jsem měla jeden čas taky, kadeřnice měla tu drzost mi tvrdit, že mi vlasy nerostou a vůbec jí nebylo divné, že mám ta tři měsíce dvoucentimetrové odrosty...No stačilo k ní přestat chodit a vlasy "zátrakem" víc jak sčyřnásobili svou délku Wink

Nicméně růst vlasů je běh na dlouhou trať, vzhledem k tomu, že rostou 8-15cm za rok. Hodně štěstí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 1:03 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Wensdy. A řekla bych, že nejkritičtější je dýlka po ramena - tam se to zasekne nejčastěji, nikoli proto, že by vlasy přestaly růst, ale proto, že jsou právě nejnáchylnější k mechanickému poškozování o oblečení (a docela pomáhá je nosit spíš nějak zamotaný, aby se to nedělo - zvlášť když jsou samy o sobě spíš křehčí).
Takže neboj, nakonec to odroste - a držím palce, aby to šlo co nejrychleji. Akorát je otázka, jestli alespoň kus těch poškozených nestřihnout, aby zbytečně nezavazely (ale to fakt záleží na tom, jak moc jsou zničený a třepí se, pokud to není až taková katastrofa, je asi lepší metoda postupnýho zarovnávání třeba po centimetru neb po dvou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.