Zdravim!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3771c25c4823d8b6506775a283818ba9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Att
8-20
8-20


Založen: 11.11.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 5:47 pm    Předmět: Zdravim! Citovat

zdravim, jsem tu nova... nasla jsem toto forum, ponevadz si barvim vlasy hennou a hledala jsem nejake informace...chci se zeptat jak moc to tu "zije" i mimo tema vlasy...

Kdysi jsem navstevovala take takovy holcici lifestyle server http://sfera.pravy.net ...ale pred par let tam udelali takovou novinku, ze kdo tam denne po dobu cca triceti dni nic nenapise, tak se mu nektere prispevky, ktere uzivateky nechteji, aby videl cizi navstevnik stranky, nezobrazi. Kvuli tomu tam ale prestali chodit nove uzivatelky a forum trochu zparchantelo..kazdy tam kazdeho "zna" a nikdo uz tam o sobe moc nepise... presto je forum celkem aktivní, v tematech moda a krasa, vztahy atd. tam vzdy bylo prispevku hodne...

Ale myslim, ze by me to uz po tech letech nebavilo a bez motivace ani moznosti videt u nekterych prispevku kontext tam opravdu nemam chut prispivat... myslim ze zbytecne prisli o nove tvare...jak je to tu zde?

Divala jsem se na data a pripada mi, ze to tu moc aktivni neni. Kolik je tu cca diskutujicich uzivatelu? Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 6:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej.

No, osobně bych řekl, že ve fóru je tak cca 30 aktivnějších lidí (plus pár desítek pravidelných, i když méně častých, návštěvníků). Problém je, že ti už vlasy řeší jen výjimečně, takže se diskutuje spíš s nováčky (a těmi, co zrovna řeší nový problém). Jinak pro stálé členy tu je pár jiných témat (mrkni třeba na Knižní ukázky a Hodnocení skladeb, ale najdou se i jiná, osobnější).
Taky jsem zjistil, že je tu nemálo lidí, kteří v životě nepřispěli do fóra, ale jsou dost aktivní na profilech členů.
Jediné, co skoro nežije, je chat (byl obnoven poměrně nedávno, tak se to ještě nějak naplno nerozjelo).

Takže asi tak - každý si tu něco najde, ale od rána do večera se tu nezabavíš (pokud zrovna nepročítáš staré příspěvky). Na druhou stranu DV mají zcela jedinečnou atmosféru, kdy si lidé navzájem nevjíždějí do vlasů. (A popravdě, je to jediné fórum, které mě kdy doopravdy zaujalo a kde jsem vydržel takhle dlouho.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Att
8-20
8-20


Založen: 11.11.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 10:47 pm    Předmět: Citovat

to rada slysim..(o tom nenavazeni se do sebe a nevjizeni si, jak rikas, do vlasu...z předchozího fora moc dobrou zkuenost v tomto nemam..)...

mrzi me vsak, ze temata jako hudba, zivotni styl a osobni temata tu vlastne vubec nefrci a ze se tu nediskutuje ani ve vlasovych tematech, ani v tech starych...

tak jeste ze tu ty novacky mate, ze !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2016 2:04 am    Předmět: Citovat

Na druhou stranu iniciativě se meze nekladou - podívej se, co tu je, a zkus nadhodit klidně i nějaké nové téma (nebo oživit staré).

edit: Ono většinou když potřebuješ něco vyřešit, tak lidé tady velmi ochotně pomohou a poradí. (Ale je pravda, že pokec jako takový tady zas až tak moc nefunguje.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 1:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej! A neboj, i (pra)stará garda občas zavítá. Dost se to taky odvíjí od toho, jak má kdo zrovna čas a jaký se rozproudí témata. Ale rozhodně tady nikdo nikoho nenutí přispívat jenom proto, aby byl příspěvek, prostě to tu tak nějak přirozeně plyne... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 1:52 am    Předmět: Citovat

Tak hlavne at se ti u nas libi a najdes zde, co hledas Smile

Je fakt, ze je tu vice "mrtvo" nez byvalo, ale jako vsechno, i zivot zde jde ve vlnach. Par kusu tvrdohlavych "inventaru" tu je ale stale, ochotnych "do zblnuti" odpovidat na ty stale stejne otazky Laughing

Nicmene ono "denni sdileni" tu posledni mesice moc nefunguje ... coz ale nemusi byt uplne na skodu, kazde forum je jine a nekomu tenhle poklidny rybnicek vyhovuje Smile Jen malokdy se ale stane ze na tebe "bafne" X novych temat a Y novych prispevku kterymi se budes prokousavat skrz cely den. Mozna prave v tom jsou DV specialni, privitaji kazdeho, kdo sem zavita, ale nesnazi se "byt akcni" za kazdou cenu.

Ten faktor volneho casu ale hraje hlavni roli, krom prirozene "obmeny" osazenstva. Jako vsude, i tady lide prichazeji a zase odchazeji ... aby se treba jednoho dne opet vratili. Stafeta se predava prirozene dale a dvere jsou neustale otevrene Smile

Abych to shrnula: DV nejsou Starbucks co vecne zije, ale spis malicka, zastrcena cajovna, o ktere vi jen hrstka lidi a ktere ten mistni poklid a mir vyhovuje vice nez uspechana doba "tam venku" Smile Na druhou stranu lze bez nadsazky rict ze kazdy tu zna (virtualne) kazdeho a diky tomu se zde vetsina lidi brzy citi "jako doma" (narozdil od neosobnich Starbucksu) Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.