Vánoce, Vánoce přicházejíííííííí....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=baa71f19a24eadb82e5af088856ab701Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2015 1:16 am    Předmět: Citovat

Titanie, trefné přání, ale nevím, jestli se jím dokážu držet (když my tu vánočku pečeme rok od roku líp... Embarassed ).

Doufám, že jste si užili Štědrý den, čekají vás klidné svátky a přeji krásný nový (i Nový) rok.

Ať rostou!


P.S.: Pardon, vím, že už je trochu později... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 11:01 pm    Předmět: Citovat

Divím se, že letos to tu ještě nikdo neoživil. Asi důkaz, že všichni lítáme jako fretky a nemáme čas o tom ani napsat Laughing
Takže já jsem tímto dofretkovala.
Mám 12 druhů (čehož bych se letos nenadála kvůli pracovnímu zápřahu). Dárky zabalené (při Glenu Millerovi to jde celkem dobře). A zásoby potravy připravené.
Jen mě trápí strom.
Protože si dělníci odmítali sbalit lešení a vypadnout z balkonu, stromek byl v ložnici. Měl sice kýbl s vodou a stále vypnuté topení, ale to mu nebránilo sabotážnicky usychat. Včera jsem mu zatla tipec, tedy zařízla kus kmenu, aby byl řez čerstvý. Dala jsem ho do stojanu s vodou a rozvinula mu sítě, aby se nadechl. Taky ho průběžně rosím. A do té vody jsem vylouhovala tři lžíce lógru. Ostatní kytky na to slyší. Leč vánoční dřevina sabotuje veškerou mou resuscitaci. Tak se děsím, zda bude pozítří ráno co zdobit. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 11:33 pm    Předmět: Citovat

No ... je otazkou nakolik byl ten novy rez cerstvy Sad jestli uz stromek nebyl zatazeny az tam ...

Kafe bych asi osobne nedavala (nasim domacim kytkam zacala vesele plesnivet hlina T_T), ale to opadavani mi spis prijde ze ten stromek prosel teplotnim sokem ...tomu se asi nedalo zabranit. Totiz ze zimy ho prinest rovnou do tepla (20+ stupnu). Co s tim tezko rict ... Sad snad se jen modlit, aby teda bylo "co" zdobit.

Drzim palce ...

P.S. A gratulace k mnozstvi druhu cukrovi!!Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 8:32 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Divím se, že letos to tu ještě nikdo neoživil. Asi důkaz, že všichni lítáme jako fretky a nemáme čas o tom ani napsat Laughing
Takže já jsem tímto dofretkovala.
Mám 12 druhů (čehož bych se letos nenadála kvůli pracovnímu zápřahu). Dárky zabalené (při Glenu Millerovi to jde celkem dobře). A zásoby potravy připravené.
Jen mě trápí strom.
Protože si dělníci odmítali sbalit lešení a vypadnout z balkonu, stromek byl v ložnici. Měl sice kýbl s vodou a stále vypnuté topení, ale to mu nebránilo sabotážnicky usychat. Včera jsem mu zatla tipec, tedy zařízla kus kmenu, aby byl řez čerstvý. Dala jsem ho do stojanu s vodou a rozvinula mu sítě, aby se nadechl. Taky ho průběžně rosím. A do té vody jsem vylouhovala tři lžíce lógru. Ostatní kytky na to slyší. Leč vánoční dřevina sabotuje veškerou mou resuscitaci. Tak se děsím, zda bude pozítří ráno co zdobit. Confused


Tak já se přiznávám, že letos jsem opět nepekla ( už druhý rok) . Cukroví jsem si objednala u známé, má je opravdu výborné. Včera jsem si tedy dovezla asi kilovou krabičku vánočních dobrot ... stejně to - kromě mě - nikdo nejí Laughing Dcera má problémy s lepkem a syn jede v nějakém posilovacím režimu Laughing
Ale konečně se mi leto s podařilo donutit manžela, aby mi udělal takové bedýnky na Beltém. Viděla jsem to jednou na výstavě Betlému v Poličce a moc se mi to líbilo. Tak jsem se s tím od půlky prosince piplala a vypadá to hezky .
A ještě jsem si koupila keramický Betlém - část od Keramosu, část od paní Hanzlíčkové. Z toho mám teda velkou radost. Figurky se dají dokupovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 8:45 am    Předmět: Citovat

A já ještě nemám ani naklizeno...vůbec nic nestíhám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 9:19 am    Předmět: Citovat

Ja bych rekla, ze za to nestihani atd muze "prokleti" sobotnich Vanoc. Protoze kdyby tam byl aspon jeden den volna predtim, tak je to porad stihatelne (jakz takz) .... ale z pracovniho tydne rovnou pod stromecek ... Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 9:21 am    Předmět: Citovat

Jitt, já pracuju 3 dny v týdnu, velmi zřídka 4 a to od osmi do jedné...takže na tohle se vymluvit nemůžu Laughing Co mě ale naprosto seklo, bylo střídání vší a střevních viróz, co si děti nosili ze školky. Někdy bych potřebovala dvě pračky a pomocnou sílu (dalšího člověka) Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 10:24 am    Předmět: Citovat

wensdy: Ta školka je zlo. Někdy si říkám, jestli víc neškodí, než pomáhá. Když jsem jeden čas pracovala v kanceláři, byly tam dvě kolegyně s dítětem ve školce. Vždycky jsme poznali, kdy některé dítě přitáhlo ze školky srajdu nebo chřipku. Kolegyně dítě strčila babičce a bacily nám pěkně dovezla.
Pak jsme padali jak mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 10:27 am    Předmět: Citovat

K tomu pečení, mám štěstí (nebo smůlu), že mě to baví. Hodně. Kdybych nebyla pracovně vytížená, jsem schopná mít těch druhů i 24 Laughing

Úklid se nějak moc nekoná, protože rekonstrukce baráku nadělá svinčík, který by se musel šůrovat dokolečka. Takže máme i neumytá okna. Stejně se brzo stmívá Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 10:33 am    Předmět: Citovat

Nicole: Já zatím měla vždy OČR, takže jsme zatím do práce nic nedotáhla. Ale co ti budu povídat. v Listopadu jsem byla v práci 4 dny (naštěstí kolegyně i nadřízení pochopili a spíš se ptali, jestli už je vše dobrý a jestli nepotřebuju ještě volno)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.