Vůně a parfémy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5403138662bb0c3ec939e39e523251b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2016 12:18 pm    Předmět: Citovat

Aha, na čo som narazila...parfém špeciálne pre dlhovlásky Very Happy :

http://www.basenotes.net/ID26130262.html

CrowningGlory od firmy Longhairlovers

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2016 7:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenost s přírodními parfémy nebo toaletními vodami od francouzské značky Acorelle (prodává se v Biooo.cz)? Jakou mají výdrž, jestli je zásadní rozdíl ve výdrži mezi toaletkou a parfémem apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2016 9:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj, ja som na ne narazila minulý týždeň a skúšala som si testery parfumov... Pačuli vydržalo niekoľko hodín a fakt mi to krásne voňalo, zato Lotos bol zachvílu preč. Mama si skúšala toaletky a tie boli preč tiež pomerne rýchlo... takže záleží, ale ja by som asi šla do parfumu. ale vône majú pekné Smile pri trochu šťastia tú pačulu dostanem pod strom Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2016 11:47 am    Předmět: Citovat

Taky doufám,že bych nějaký mohla dostat pod stromeček nebo k 30-tinám. objednala jsem si testery parfemu - Květ vanilky a Tiere. Zatím jsem zkoušela jen ten vanilkový,ale vydržel minim. 8 hodin a na oblečení ho cítím ještě dnes. Je v něm taký pačuli. Nejdřive tedy sladká vanilka a pak to přechází do pačuli. Právě nevím, který vybrat, asi budu muset vyzkoušet všechny vzorečky (asi 9). Zase když už do toho člověk investuje, tak ať mu to voní a vydrží. Taky si myslim,že záleží co v tom parfému je. Zrovna když je v obsahu pačuli, to drží jak přibitý, ale třeba takový citrusy asi moc ne...no uvidim, vyzkoušim postupně holt všechny vzorečky a napíšu nějakou recenzy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 10:12 pm    Předmět: Citovat

Tak tady je moje slibovaná recenze parfému Acorelle, samozřejmě je to dost subjektivní a na každém mohou vonět jinak...
Květ vanilky - můj velký favorit! Neuvěřitelná výdrž! Opravdu ji citím celý den, nejdříve krásná sladká vůně bourbonské vanilky postupně přechází do výraznější vůně pačuli.

Pačuli - také fenomenální výdrž, celý den. Ze začátku citím čistou borovici, dle výrobce cypriš, který přechází do kořeněné pačuli, na mě parfém působí spíš dojmem pánské vůně, ale na každém mohou vyznít jiné tóny vůně.

Orchidej - výdrž opět dobrá, na mě je vůně dost sladká, tipla bych ji spíš na starší dámy. Nejdřív z ní cítím vůni Lipa Smile potom se rozvine více květinová jemnější sladkost.

Tiaré - na mé kůži krátká výdrž. Vůně příjemná, svěží, ale moc mě nezaujala.

Růže - kdo má rád vůni opravdové růže, je to tato, prostě nádhera, na mě ale velmi málo vydržela.

Dále jsem odzkoušela pár Toaletních vod:
Jasmín: Úžasná příjemná vůně, není to typická vůně jasmínu, je to souznění několika vůní květin, ale vůně není přeslazená ani těžká, ve spíše svěží, ale na to, že je to toaletka, tak na mě vydržela vonět celý den, a opravdu bych ji výdrží srovnala s výdrží parfému Květy vanilky.

Bílá orchidej - vůně příjemná, ale ničím mě neoslovila a moc dlouho nevydržela.

Kořeněné květy - výdrž sice velmi dobrá, ale vůně mě něčím doslova iritovala, nevím čím, necítila jsem koření ani květy, připomínala mi vůni, kterou nosila moje babička, takový "komunistický smrad".

Toliko ode mne.

Celkové shrnutí? Z vyskoušených vůní jsem byla nejvíce spokojená s Květy vanilky, Pačuli a toaletkou Jasmín. Výdrží bych je dala všechny na stejnou pozici, opravdu dlouhá výdrž. Jasmín jsem jemně cítila na ruce ještě po 24 hodinách! Pak záleží na osobních preferencích. Jasmín bych zařadila jako vůni, která může vonět většině. Květy vanilky jsou pro opravdové milovníky vanilky a pačuli (toť jsem já). U parfému pačuli je zejména ze začátku opravdu silně cítit borovice, takže to asi taky nebude pro každého.

Dejte vědět, jestli jste někdo vyzkoušel i jiné vůně od Acorelle, nebo jaký je Váš názor na mnou vyzkoušené a jestli je stejný nebo se rozchází ve výdrži a pod. Bude to zajimavé

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 5:48 pm    Předmět: Citovat

ja som nakoniec predsalen dostala tú pačulu a je absolútne skvelá! je vo forme roll-onu a nádherne mi vonia Smile je fakt, že je možno trochu zemitá a viac pánska, ale mne vyhovuje. dokonca mi ani nevadí v zložení tá vanilka, ktorú inak moc nemusím... proste úplne mi to sadlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.