Běhání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1449444fcb3988b7962997c0dd8de60Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 10:06 pm    Předmět: Citovat

danny: Ja tam hraju svoji velice oblibenou roli "rusiveho elementu" aneb "jak se sakra dostala s vozejkem do prvniho patra bez vytahu" Very Happy Very Happy Very Happy

Praveze se skoro nepotim (respektive neleje ze mne jak z vola, ale zada mivam vlhky) a je to vzdycky jen na hodku, navic to po cviceni ze sebe hned sundavam a zpatky "do suchyho".

Tak asi zustanu u bavlny prozatim ... ale diky za rady Smile Mozna se casem dopracuju i k necemu "lepsimu" Very Happy Bavlna je mi zatim proste na omak nejprijemnejsi Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2016 11:22 pm    Předmět: Citovat

Já mám takhle na posilko taky nejradši bavlnu, funkční věci mi spíš vyhovujou na ven (a ani to moc ne, ale je fakt, že venku spíš turistuju, než abych podávala nějaký superfyzický výkony, kdy se potím jak vrata od stodoly.Nějaký funkční oblečení jsem na posilování zkoušela, ale buď nebylo dost funkční (jako nějaký supersuperdrahý teda nebylo), nebo je moje tělo stejnej staromilec jako hlava - prostě ta bavlna mi i se svejma nedostatkama přišla příjemnější. (ale taky ne všechna - mám celobavlněný trika, který jsou na cvičení super, a pak takový, který jsou pomalu horší než umělina - a s těma funkčníma věcma to bude nejspíš podobný, prostě jsem narazila na pár kousků, ktkerý nesedly, určitě existuje něco lepšího a kdybych někdy hodlala podávat heroičtější výkony, nejspíš bych se po tom pídila - ale takhle mi bavlna bohatě stačí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.