Změna barvy vlasů - přebarvení, stažení barvy apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d80c21bf6374d0ce09924d737c667f49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2016 9:36 pm    Předmět: Stahovač barvy Citovat

Já jsem použila black server eliminator, 2x po sobě.. z tmavě hnědé mi to stáhlo na tmavší hnědo zrz, po cca dvou týdnech jsem na odrosty dala světle hnědou perfect mousse a vyšla mi z toho tmavě hnědá..skoro černá :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 12:20 pm    Předmět: Re: Stahovač barvy Citovat

Sechmet napsal:
Já jsem použila black server eliminator, 2x po sobě.. z tmavě hnědé mi to stáhlo na tmavší hnědo zrz, po cca dvou týdnech jsem na odrosty dala světle hnědou perfect mousse a vyšla mi z toho tmavě hnědá..skoro černá :/


Barvy Schwarkopf jsou nevyzpytatelné, přepigmentované a hnědě odstíny chytají spíš do černé barvy. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danča...
8-20
8-20


Založen: 17.11.2016
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 3:03 pm    Předmět: Melír blond barvou nebo jiným šetrnějším způsobem? Citovat

Ahojky,potřebuji radu...mám světlý melír,svoje vlasy mám přírodní tmavší hnědé a chci se zeptat,jestli jde melír dělat blond barvou nebo jiným šetrným způsobem,který tolik neničí vlasy?děkujuuuu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 3:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.

Ne, nejde. Pokud mají mít vlasy světlejší odstín, než mají, musí se odbarvit. Nabarvit bez odbarvení lze pouze na tmavší odstín. Blond barva, která zesvětlí, je stejný driák, jako směs na melír-funguje na stejném principu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2016 10:12 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Indilwen napsal:
No uvidime pokial vydrzim, stále sa mi sníva o ryšavej Rolling Eyes Zaroven sa mi vsak paci aj prirodzene opalenie. Zla kombinacia "páčivého" Very Happy


Tohle byl přesně i můj problém. Very Happy Proto jsem vždycky měnila barvu ze zrzavé na hnědou stylem "zrzavá v zimě a hnědá v létě". Teď jsem taky hodně blízko své vlastní, ale zrzavá mě strašně láká pořád. Embarassed A s těmi přirozenými barvami máš pravdu, tky se mi to tak zdá....


Jojo, znám, ale u mě zase hnědá v zimě a zrz v létě Very Happy Surprised Laughing

Jinak se mi "podařilo" si hodit na hlavu hodně tmavou barvu, sice by se měla vymýt, ale nějak jsem ji zapomněla na vlasech dlouho a je to moc tmavé Rolling Eyes Chci zkusit tu sodu a nějaký šampon, tak doufám, že se to zesvětlá.. Nikdo si toho nevšiml, ale mě to při každém pohledu na sebe bije do očí a šíleně vadí Evil or Very Mad
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
handballinqa
21-40
21-40


Založen: 29.12.2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st září 12, 2018 3:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, uz niekolko rokov sa farbim hennou tym sposobom ze si najprv odfarbim odrasty na blond a na to dam hennu - cistu bez indiga (: takze je poriadne zazrata do vlasov Shocked Very Happy Very Happy a rozhodla som sa prejst na blond uplne...myslim ze sa mi to aj na 95 percent podarilo, vlasy mam medzi platinkou a pieskovou... Wink avsak hlavne na slnku mam stale mierne odlesky do rysava a chcela by som sa ich zbavit uplne neviem vsak co dalej (: ak sa to niekomu podarilo prosiiiiiim napis dakujem Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odette
0-7
0-7


Založen: 5.4.2020
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2020 8:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zajímalo by mě. Zkoušela jste některá hennu přebarvit jinou přírodní barvou? Podařilo se?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.