Sušení vlasů u kadeřníka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aea53a0f3bce240e96b71c0b41003785Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 1:04 pm    Předmět: Citovat

Když já mám spíš kamarády, než kamarádky. Leda až to bude aktuální, založit si tady téma, a najít nějakou hodnou duši. Které se pak odměnit
Jo no, asi to mají s pražskou přirážkou Sad

To je teda zlatá! Tu bych si chtěla půjčit. A ještě takhle hezky pečlivá s poznámkama, to se nevidí. A vůbec je to známka, že ta ženská musí bejt chytrá. Přeci jen je to chce asi nějakou znalost chemie k takovým experimentům
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 1:52 pm    Předmět: Citovat

Já jsem chodila ke kadeřnici na vesnici a tam to bylo takové domácké. Smile Jednou jsem se i fénovala sama, protože měla nával a tak jsem se nabídla, že "vypomůžu". Very Happy
Ale s tou henou, jako...já když jsem se barvila po prvé, tak mi aplikace zabrala tak hodinu, hezky po pěšinkách, koupelna celá zacákaná a hrozně jesem se bála fleků. Pak jsem si vzpoměla na známou, vlasy po zadek, která vždycky říkala, že jí trvá barvení henou tak 10 minut. Tak jsem si namíchala dost barvy, prostě to naplácala nad vanou a za chvíli bylo hotovo. Teď už mi barvení trvá taky 10 minut i s úklidem koupelny, vlasy mám do pasu, rozhodoně ne řídké, spíš hustější a flekaté z barvení nikdy nebyly. Vůbec se toho neboj, aspoň si to můžeš nechat působit dýl a vyzkoušet alchymistické fígle s citronovou šťávou, různými čaji a tak. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 2:18 pm    Předmět: Citovat

Barvim henou různě s přestávkama cca 8 let, takže v tomhle nejsem začátečník Smile Ale co jsem přešla z hnědé na černou, tak tam ty fleky prostě jsou. Sama doma si to budu barvit leda až se mi ta barva "zažere" do vlasů takovým způsobem, že mi bude stačit barvit odrosty. Nevypadá to dobře, když mam nějaké prameny světlejší a jiné tmavší. Na barvení používám dvě krabičky henny a přesto prostě některá msíta zůstávají nedotčena Sad
Fakt nevim proč se mi to děje. S tou hnědou jsem takovejhle problém neměla. Asi mam najednou volšový ruce nebo fakt nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 3:35 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to barvíš teda dýl než já. Very Happy Mě stačí zrz, tak to asi není tak náročné, s černou jsem nikdy neexperimentovala. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 4:00 pm    Předmět: Citovat

Mě dřív ta hnědá moc nechytala, tak mi to taky bylo jedno jak moc je to dobře napatlané Laughing
Ale černá od Khadi je fakt naprosto luxusní a po dvou hodinách je ta černá krásně havraní - teda pokud je všude nooo Very Happy (vlastně ji mam jen hodinu ne dvě)
Zrz se mi líbí, to je krásná barva, a na sluníčku ty odlesky! hmmmm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 11:11 am    Předmět: Citovat

Ještě mě napadlo - zkus mrknout do vlákna ,,Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví". Někdo tam před časem vychvaloval přírodní kadeřnictví (myslím někde v Dejvicích). Ti by ti asi vyšli vstříc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 2:02 pm    Předmět: Citovat

Díky, kouknu! Ale jestli je to ta moje, tak mě trefí! Protože v Dejvicích znám jen jedno bio kadeřnictví a to to "moje" Laughing A jsem za něj moc vděčná. Příště požádám třeba i jen o prosušení bez hřebenu a bude to dokonalé.
(nerada bych, aby to vypadalo, že jim dělám špatné jméno, to opravdu neeeee)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.