Zesvětlení vlasů citronem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0fb747887a41b142eb8c32d16ed66efcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 8:17 pm    Předmět: Citovat

Pochopila, jen říkám, že 3% peroxid mě nezesvětlil ani o píď. Tedy příliš tmavou hennu zesvětlí, ale přírodní vlasy ne (alespoň moje ne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaduzaMeduza
0-7
0-7


Založen: 4.6.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2018 2:06 pm    Předmět: citronoperoxid Citovat

..tak já se taky přidávám..svůj podklad mám přírodní blond a henuji docela často cca 3/4 roku. Vlasy u hlavy už jsem měla dost tmavé, nanesla jsem na jen cca 6 cm od hlavy citronoperoxid - ještě ho mám na hlavě a hezky světlá..nanášela jsem na mastné vlasy. Příště do směsi přidám asi trošku žitné mouky, aby mi to nekapalo..ale za mě teda dobrý a budu to tak dělat asi dál..používám hennu bez indiga, takže žádné zelenání apod. se nekoná..Chtěla jsem tu tmavou barvu u hlavy řešit melírem, ale budu řešit takto, ptž se mi zdá nejšetrnější..díky Blondorezce za vynález Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2018 8:01 am    Předmět: Citovat

taky se přidávám k chvalozpěvu na citronoperoxid, díky za ten nápad Smile taky mám hennu bez indiga, u hlavy jsem měla vlasy tmavší a teď to pod směsí krásně světlá, jsem spokojená Smile Přidala jsem trochu žitné mouky jak píše RaduzaMeduza, je to hustší a lépe se s tím manipuluje Smile fakt super nápad, díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.