Vlasy se mi vlní nahoru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a88ada9f931e198f46f6596d92a6b91fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 11:09 pm    Předmět: Citovat

co to prozatím žehlit, dokud to trochu nedoroste?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Š.árka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 11:11 am    Předmět: Citovat

ani o tom nepřemýšlej :O akorát si zničíš tu texturu vlnek a nebudeš je mít rovnoměrný, až dorostou. Zkus třeba uhlazovat malým množestvím oleje nebo dej silnější kondicionér, můžu třeba doporučit Inecto, je to moje nejoblíbenější značka na vlasovou kosmetiku, šampony teda používám jiné, z lékárny na padání vlasů, ale kondicionéry, vlasový olejíčky a tak dále mají perfektní :3 krásně voní, kondicionér je bez silikonů a mají příznivé ceny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 12:02 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevím. Mně jednou kadeřník vlasy vyžehlil (aby mi do nich mohl lépe vpravit ozdravnou kúru Rolling Eyes ) a na závěr na ně nastříkal nějaký sprej, pod jehož působením se ihned obnovila původní struktura. (I když teda nevím, jestli to funguje i po delší době a vícerém žehlení.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 7:15 pm    Předmět: Citovat

Ojaj, úplně sem zapomněl, že jsem sem něco psal. Very Happy
No, s tím žehlením, jednou jsem si je žehlil u kadeřnice, vyžehlila to pořádně a na pohled bv kamarádi 100% poznali, že jsou vyžehlené, ale doma máme asi holt nějakou horší žehličku, která to tolik nevyžehlí jako tamta, ale je to nejspíš jen dobře. Najednu stranu sem ty vlnky trochu postrádal když jsem byl u kadeřnice, ale když to udělám tou svoji, tak to není ani poznat, že jsou žehlené a kapku se narovnají a je to takové rovno-vlnité, nevím jak to popsat, ale tohle by mi vyhovovalo, ale doufám, že bych si je tím nějak nezničil. Dělám to asi 1x týdně (nevim jestli je to moc často nebo ne) a fakt málo. Před nedávnem sem na vlasy patlal různý gely na rovnání a tak a pak mi ty vlasy přišly na omak a na pohled.... zvláštní, tak jsem ty přípravky vysadil a vlasy docela drží i bez nich. Je možné, že si zvykly. Very Happy
A pak dál nosím doma čelenku. Jen bych se rád zeptal, někdy na noc si vemu i čepici protože to pokryje celou hlavu, ale slyšel, že se vlasy takhle moc paří a v budoucnu můžou kvůli tomu vypadat. Je to pravda?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 11:58 pm    Předmět: Citovat

Já vlasy už nerovnala ani nepamatuju, ale vyrábí různé přípravky na ochranu proti teplu. Ty pomáhají, aby se vlasy nepoškodily při používání žehličky nebo kulmy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Š.árka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 10:07 am    Předmět: Citovat

Jde o to, že když si tam dáš ten přípravek, tak se ti povrch toho vlasu obalí těma chemikáliema a je hrozně těžký to z toho vymýt, aniž by sis ty vlasy zbytečně přesušila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.