Co všechno přidáváte do henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 143, 144, 145  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c48849a9bf1e3ffb1b3fdcbbfb13a5dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2016 1:41 pm    Předmět: Citovat

Popravde receno, ja horkou vodou zalivam da se rict od zacatku co hennuju a nikdy jsem si zadneho "odlesku" na vlasech nevsimla (krom standartni hennove oranzove/cervene) tak nevim, kde na to prisli Smile

A ano, jak pises, kazda henna (lawsonia bude bud oranzova, nebo cervena (v pozdejsi fazi)) ... snad jedina, ktera vylozene nebarvi (ale dava zlatave odlesky) je cassia.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orlynka
0-7
0-7


Založen: 31.1.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 7:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,zavitala jsem na toto forum z duvodu,ze mi zacinaji prvni sediny Rolling Eyes Chemicke barvy nechci,chtela bych vyzkouset hennu. Jsem uplny zacatecnik,tak bych potrebovala poradit jakou barvu koupit vubec? Docetla jsem se,ze hennecolor a lamda jsou jedny z tech nejlepsich,uvazuji o odstinu. Svoje vlasy mam svetle hnede,pres leto mi to bledne spis na hodne spinavy blond. Chtela bych to mit zhruba tak jako ted,ale prala bych si,aby mi to chytlo do jemne cervena,spise tmava cervena,nechtela bych mit na hlave zrz,spis hnedocervenou. Jake odstiny namichat,eventualne co k tomu pridat?
Dal me teda zajima,jak dlouho nechat pusobit na hlave? A smyvate to normalne samponem?
Zadne barvy jsem na vlasech nemela,sem tam jsem si delala melir. Vlasy mam v hroznem stavu,strasne jemne,proridle,konecky se trepi a i prave proto jsem se rozhodla jit do henny,co jsem cetla,hodne zlepsuje vlasy.
A jeste jeden dotaz. Jelikoz sportuju,kdyz se clovek poti,nepousti ta barva?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 12:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Orlynko, vitej na DV Smile

Bohuzel mam pro tebe na zacatek spise spatnou zpravu ... henna temer vzdy chyta do velmi teplych odstinu a temer vzdy je pritomen oranzovy nadech/odlesk. Snad jedina ktera toto nedela (nebo jen omezene) je hennecolor Bordo (obsahuje pikramat sodny) nicmene ta chyta do skutecne tmave cervene/vinove.

Tim, ze je henna prirodni barvivo se neda moc vybirat v odstinech Sad nejsem si tedy jista, zda bys s ni byla schopna dosahnout "te sve" barvy, kdyztak prihod orientacni obrazek (toho ceho bys chtela dosahnout) to se posuzuje pak lip Smile

S kvalitou vlasu ti urcite henna muze pomoci, nicmene nekterym holkam zde na sedinach moc ochotne nedrzi ... a nebo pak na sedinach chyta do zrz a dela jakysi "prirodni melir". Ale to je taky pripad od pripadu.

Jedina "utecha" je v tom, ze pokud nebudes barvit smesi s indigem, tak chemicka barva se na to bezpecne da placnout vzdy, byt nemusi uplne chytit napoprve (zalezi na poctu vrstev henny na vlasu) a zadna tragedie by se konat nemela Smile akorat jde henna obecne dost blbe dolu (mam na mysli z vlasu) takze nejake velke zesvetlovani je spise utopie.

K tomu zda barva pousti ... ze zacatku (nekolik myti po barveni) trosku ano, v lete jsem si nejakych "rudych potucku" nikdy nevsimla, limce tricek atd jsem mela vzdycly ciste, tedy poceni a sportu bych se nebala Smile Spis doporucuju mit jeden rucnik vyhrazeny "na vlasy" kvuli tomu pousteni "pri myti", nicmene muj stary svetly rucnik stale jeste permanentne zabarven neni a to ho nijak nesetrim. To stejne povleceni, po henne nikde ani pamatky Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orlynka
0-7
0-7


Založen: 31.1.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 1:28 pm    Předmět: Citovat

A kdybych si poridila kastan a bordo a namichala? To nevadi,ze to udela melir na vlasech,aspon zakryje sediny Laughing Spis bych chtela hnedou s odlesky do cervena. Nahraju fotku svych katastrofalnich vlasu a budu rada,jak nekdo neco poradi co s tim. Jsou tam uz i sediny a jeste pozustatky meliru. Diky za kazdou radu,co s tim Laughing
Tak uz jsem tam nahrala svou fotku.
Ale obrazek co bych si predstavovala,nevim,kde najit Laughing Spis dam na vase rady Wink
Chtela bych ozivit tu stavajici barvu,a zaroven bych si prala i tmave cervene odlesky do toho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 4:09 pm    Předmět: Citovat

Mrkl jsem na fotku a řekl bych, že je máš dost vysušený. S tím ti henna pravděpodobně moc nepomůže (ta naopak spíš vysušuje).
Na hydrataci doporučuju jogurt: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7405#378026

Ale to neznamená, že henna vlasům nepomůže jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orlynka
0-7
0-7


Založen: 31.1.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 4:54 pm    Předmět: Citovat

No ja si zacala davat na hlavu masky delala jsem si zatim dvakrat zabal a mam je takove spis lamave a roztrepene,suche nevim,mozna,ale u hlavy se mi spis masti dost Confused
Kazdopadne zkusim jogurt,skoda,ze jsem neprecetla rychleji,zrovna jsem prisla zvenku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 1:29 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat,kdyz chci nechat pres noc hennu odstat,mam do ni napr.med,zloutek atd.pridavat hned,nebo az tesne pred barvenim?? Nebo je to jedno? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 4:01 pm    Předmět: Citovat

Našla som na zahraničných stránkach pridávanie ibištekového prášku do henny. Odporúčali spraviť z prášku radšej čaj a zaliať hennu. Nepridávať prášok ale vo forme tekutiny. Vraj nepridávať už citrón, pretože to by už mohlo vlasy zničiť. Aké máte skúsenosti s ibištekom. Chytá henna viac do červena, taký ten mahagón. Mám hnedé vlasy a chcem viac do červena, tie oranžové odlesky sa mi nepáčia. Nehodí sa mi to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 4:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já hennu zalevam silným ibiskovym čajem a výsledek je opravdu mnohem víc do červena než při použití jen vody. Ale když jsem zkusila primichat do směsi ibiskovy prášek přišlo mi že henna celkově špatně chytla. Nejlepší výsledek jsem měla s ibiskovym čajem od sonnentor. Je i na fotce v mé galerii Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem za info. Sonnentor poznám, mám od nich šípkový čaj. Používam khadi hennu, tá dobre chytá. Zatiaľ som dávala trikrát khadi orieškovú ale tá chytá veľmi tmavo na moje myšacie vlasy. Chcem skúsiť čistú hennu len s tým ibištekom, len musím trošku vymyť túto aktuálnu farbu, trošku sa našťastie to indigo vo farbe vymýva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 143, 144, 145  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.