Lupénka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a54307a27838438c42edd9e3d5ddf84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Divoženka
21-40
21-40


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Severov??chod

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 7:01 pm    Předmět: Lupénka a henna Citovat

No asi mě ukamenujete, ale vždycky to strašne svědilo v týlu při henování. S hennou jsem začala v těhotenství - kvůli chemii - a opravdu ji měla v posvátné úctě, ale pokaždý to děsný svědení. A teď po 4 letech hennování se přesně v tom místě svědění vylouply šupiny a strupy jak hrom a svědění permanetně (asi lupénka). Bylo by to vůbec možný? Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

Obavam se, že lupenka není alergická reakce. Je to docela vážná nemoc. typovala bych to na jiný ekzém Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Divoženka
21-40
21-40


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Severov??chod

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 3:23 am    Předmět: Citovat

Díky Wensdy, máš nejspíš pravdu. Pokusím se ho nějak zahnat. Ale je fakt že henna mě na hlavě pokaždý strašně "kousala", vlastně kouše pořád, protože si říkám, když tohle dělá kytka, co bude asi dělat chemie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 7:35 am    Předmět: Citovat

Neni zač. Možná bych to zkusila ukázat nějaké kožní, ta by měla být chytřejší než já Wink
Ono je to težké, někdo se může osypat po henně, a po chemii bude v pohodě. nebo naopak. lidské tělo je nevyspitatelné a u alergií nekategorizuje na chemii a přírodu Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajussska
8-20
8-20


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 5:14 pm    Předmět: Citovat

Sice tohle téma není aktivní, ale tak zkusím ho probudit Very Happy
Moje mamka má lupenku, když byla malá tak prý měla hodně husté vlasy, ale kvůli léčbě a ložiskům na hlavě jí vypadaly. Teďka nosí vlasy krátké a pořád si je barví chemií. Já to nechápu, vždyť chemie svědila po té půlhodině na hlavě i mě, musí jí to strašně škodit. Není třeba henna v tohmle ohledu šetrnější?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 9:23 pm    Předmět: Citovat

No, měla by být, ale nestavme ji zas vedle svěcenné vody. Na vlasech barvených chemií by nemusela chytit a mě se po ní vždy trochu zhorší lupy. A navíc nejsou bílé ale oranžové. Embarassed Laughing
Nejlepší by asi v případě maminky bylo spíš nebarvit, ale třeba by jí henna prospěla,kdo ví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 1:33 pm    Předmět: Citovat

Mě třeba na ekzém na hlavě henna pomáhá (dávám teda zábal umíchaná henna (voda+henna+olej - oliva většinou) + jogurt, tak 50/50). Nechávám cca hodinu, lupy sice nezmizí, ale svědí to o hodně méně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.