Avon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4041b1d631157771fe6425bf8559be04Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:19 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem šampon od Avonu - řada Advance techniques - s marockým arganovým olejem - a bohužel "nezklamal" - vlasy hned druhý den úplně splihlé, kůže na hlavě podrážděná a svědící.

Je to tenhle :

http://www.krasa.cz/vyzivujici-sampon-s-marockym-arganovym-olejem-pro-vsechny-typy-vlasu-advance-techniques-360-nourishment-moroccan-argan-shampoo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyImagine
41-80
41-80


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2013 7:17 am    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Nový šampon od Avonu:

http://www.shop-avon.cz/products/avon-vyzivujici-sampon-s-marockym-arganovym-olejem-pro-vsechny-typy-vlasu/

Pokud budete mít nějaké zkušenosti, sem s nimi! Very Happy


mám od nich celou řadu, včera první mytí a já jsem spokojená, protože mi konečně bez větších obtíží šly rozčesat vlasy a dneska jsou krásný, lesklý a nemam je vysušený Smile

Ilona: zvláštní, já jsem se s tím včera umyla, plus kondiš i maska z tý samý řady a fakt super... Ale každýmu sedne něco jinýho, moje vlasy asi chemii potřebujou, protože když je umeju něčím přírodním, tak nejdou vůbec rozčesávat, za což si zčásti můžu sama, zničila jsem si je odbarvováním, takže ted necham barvu odrůst a vlásky si snad pak budou libovat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2013 12:41 pm    Předmět: Citovat

LadyImagine napsal:

Ilona: zvláštní, já jsem se s tím včera umyla, plus kondiš i maska z tý samý řady a fakt super... Ale každýmu sedne něco jinýho, moje vlasy asi chemii potřebujou, protože když je umeju něčím přírodním, tak nejdou vůbec rozčesávat, za což si zčásti můžu sama, zničila jsem si je odbarvováním, takže ted necham barvu odrůst a vlásky si snad pak budou libovat... Smile


Nedívala jsem se na složení - možná je v šamponu silikon a to mi nedělá na vlasy dobře. Ale mě nedělá moc dobře ani přírodní kosmetika, ta zas vysušuje pokožku na hlavě a mám po ní lupy Laughing .Nejraději používám šampony z drogerky - bez silikonů.
Ale jeden přírodní šampon (snad to nepletu a opravdu je přírodní ),který je naprosto úžasný mám a používám - je ze sariobchodu - tenhle.

http://www.sarishop.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=13608&category_id=102&option=com_virtuemart&Itemid=53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyImagine
41-80
41-80


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 6:56 pm    Předmět: Citovat

Takže co si vlásky ze začátku libovaly, tak po posledních pár umytích je to děs běs a hrůza... Sad vlasy přesušený, dredatí a cuchají se... hrůza, zahazuju to, ted jsem to spláchla hydratační péči od Dove a vlasy jsou už zase v pohodě... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st leden 01, 2014 1:52 pm    Předmět: Citovat

To ja si nadsene koupila koprivovo-lopuchovy sampon i spray, pak kdyz jsem koukala na slozeni, no.. Priste zustanu u tech samponu, u kterych si muzu precist slozeni pred tim, nez si je koupim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
timea1
0-7
0-7


Založen: 7.2.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 9:21 am    Předmět: šampony z Avonu Citovat

Ahojte s těmito šamponama z Avonu máte někdo zkušenosti? Konkrétně myslím ten na objem, mám hrozně řídké vlasy už jsem vyzkoušela pomalu vše dostupné na trhu, či od kadeřnice, či z drogerie, také různou přírodní kosmetiku a objem mi zůstane ani ne půl dne. Už jsem pomalu zoufalá a nevím už co vyzkoušet. Ještě mi teď padl do oka tento šampon, ale jaksi jsem skeptická ke kosmetice z Avonu tak celkově. Měli jste někdo odtud nějaký šampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beldarana
8-20
8-20


Založen: 18.9.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 10:19 am    Předmět: Re: šampony z Avonu Citovat

timea1 napsal:
Ahojte s těmito šamponama z Avonu máte někdo zkušenosti? Konkrétně myslím ten na objem, mám hrozně řídké vlasy už jsem vyzkoušela pomalu vše dostupné na trhu, či od kadeřnice, či z drogerie, také různou přírodní kosmetiku a objem mi zůstane ani ne půl dne. Už jsem pomalu zoufalá a nevím už co vyzkoušet. Ještě mi teď padl do oka tento šampon, ale jaksi jsem skeptická ke kosmetice z Avonu tak celkově. Měli jste někdo odtud nějaký šampon?


mě osobně šampony od Avonu nesedí, mám po nich divné vlasy a hrozně mě svědí hlava, ale moje vlasy jsou husté a tvrdé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 4:27 pm    Předmět: Citovat

Já kdysi používal šampon s mandlovým mlékem a výtažky z vlčího máku (almond milk & poppy flower). Hodně jsem litoval, když ho přestali vyrábět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.