Seriály
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8eadc33b3959ae9e489b8ecabb7bb3baZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 7:59 pm    Předmět: Citovat

Caithlin, to sú asi jediné dôvody Very Happy síce aj Claire je kočka a celkovo sa mi páči výprava a tak... ale inak je to teda presladené riadne Very Happy uvidíme, dokedy to vydržím... ale zrzoun sa ráta za veľa bodov, no Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 11:35 am    Předmět: Citovat

Od přírody je blonďák, zrz je barva... Wink Ale sluší mu to. Nicméně mně se na tom seriálu líbily víc ty rozdíly ve vnímání světa 18. vs. 20.stol. - a ze všeho nejvíc ten skotský akcent (ale to asi nevynikne, koukáte-li na dabovanou verzi). Romantiky bylo na mě až moc. Druhá série mi už nepřišla tak dobrá, byť z hlediska vizuálního rozhodně velmi povedená (kostýmy, dekorace, lokality, ladění barev, světlo...). Toto určitě posunuli na vyšší level než v první sérii. Ale ten skotský akcent se jim do jisté míry vytratil, kilty taky (i když těžko říct, zda to šlo víc zachovat vzhledem k tomu, že se dějově přesunuli do Paříže), víc se odchylovali od knižní předlohy (mi přijde) a Paříž je na mě prostě příliš slizká... ale dokoukala jsem to kvůli Praze, kde se taky točilo.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 7:43 am    Předmět: Citovat

Tak já první sérii ani nedokoukala, protože mi to začalo připadat trošku moc překombinované Embarassed Jinak skotský akcent je taky super, akorát mi chvilku trvalo než jsem začala chytat všechny slovíčka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 3:06 pm    Předmět: Citovat

Inak prvú sériu som dopozerala... a po čase (keď som si vyliečila zubné kazy Very Happy ) som sa pustila aj do druhej... ide to ztuha Very Happy je to jak v cukrárni ale zrzavec furt nosí kilt, takže to ide Laughing vizuál je ale ozaj krásny a po pravde som aj celkom zvedavá ako to bude ďalej s Claire Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 10:27 pm    Předmět: Citovat

Tak já se taky přidám ke sledovačkám Outlander... a teda neskutečně to žeru Laughing Laughing začala jsem na to koukat na doporučení kámošky, když mi došly všechny seriály a absolutně jsem nečekala že tomu propadnu Very Happy zrzoun v kiltu a příroda, hmm hmm, slint Laughing Laughing Laughing když jsem dokoukala co šlo, tak jsem začla i číst knihy, už jsem hodně napřed a stejně se třesu na každej novej díl.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 7:58 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Jamie je fajn, ale já stále víc obdivuju Claire. Její neschopnost "držet hubu a krok" mě úplně odbourává. Navíc jsem teď trochu nahlídla do světa bylin, když jsem si na tábor měla připravit workshop pro děcka - barvení rostlinami... a je to svět naprosto fascinující! Při tom všem načítání, sbírání a zkoušení barvení jsem zjistila víc i o léčivkách a něco málo vyzkoušela a je to naprosto úžasný a okouzlující svět!

Jinak mám taky načteno dopředu. Wink A baví mě číst Terry Dresbach, která dělá kostýmy... Naprosto mě fascinuje, co všecko je za jedním kostýmem schované. Jak je to promyšlené. Co všecko divák normálně snad ani nepostřehne... nebo si spíš neuvědomí, jen to na něj působí. Taky úžasný svět (byť kostýmy pro film/seriál bych rozhodně dělat nechtěla, to musí být hrozná jízda... ale prostě dělají obrovský kus výborně odvedené práce).

No a třetí série se mi zatím líbí víc jak druhá - njn, jsme zpět na britských ostrovech, to je změna velká a pro mě k dobrému. Když už jsou zakázaný tartany, tak aspoň ten skotský dialekt se hodně vrátil, to si užívám. (romantiky stále více než bych ráda, ale chápu, že si to publikum žádá)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:19 am    Předmět: Citovat

Jo, skotský přízvuk, to mi připomnělo našeho učitele angličtiny na gymplu, kdy jsme si z něj dělali srandu, že je snad z Ruska Very Happy A on že ne, že žil ve Skotsku a tam je tvrdý R... každopádně je fajn, že je přízvuk zpět Smile Ve Francii ho tolik nebylo no.

Claire je taky skvělá postava, úplně jsem hltala její integraci do tehdejší společnosti a to, jak stejně něco musela podotknout, přesně jak říkáš Smile

Momentálně "žeru" Briannu s Rogerem, čtu čtvrtou knihu a jelikož se mi rozbil mobil, kde to čtu, jsem zaseklá u opravdu přelomovýho okamžiku. Už aby byl zpět z opravy Very Happy nic spoilovat samozřejmě nebudu Smile

Romantiky je na mě taky asi až moc, ale zas ten jejich vztah vyjadřije celkem přesně bych řekla Smile V některejch chvílích mám i celkem na krajíčku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 6:40 pm    Předmět: Citovat

Hmm k Outlanderu bych se taky mohla vrátit, nějak jsem záhadně přestala koukat koncem první série (a to se mi to docela líbilo). Skotský přízvuk je sranda i na živo, to jsem si nedávno zkusila...kdo by čekal, že kids bude znít jako cats a bag jako bike Very Happy Ale docela to jinak šlo.
Jinak jsem teď zkoukla pár dílů Masters of sex a není to špatné, hlavně teda krásné kostýmy. Jinak teď jedu jako každý rok uklidnující Great british bake off.

edit: Tak koukám o pár příspěvků výš, proč jsem přestala koukat...ale za toho pěkného herce a přírodu to možná stojí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 6:49 pm    Předmět: Citovat

Jsem polapen.
Impérium - Mafie v Atlantic City https://www.csfd.cz/film/266512-imperium-mafie-v-atlantic-city/prehled/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 9:48 am    Předmět: Citovat

Ha ha, tak zrovna o Outlanderovi jsem chtěla napsat, ale ne teda v dobrém, neb u nejnovější série dosti trpím. Jako jo, já vím, že je to jenom (s)prostá červená knihovna v historickém hávu, ale co je moc, to je moc. Ti, kdo neviděli aktuální díly a nechtějí mít něco prozrazeno, ať radši nečtou dál.

Úroveň dementních zápletek u třetí série je fakt hodně vysoká, opravdu už tak na hladině nějaké přiblblé harlekýnky (nebohý Jamie donucený ke styku chlípnou dívkou aj.). Claire nesnáším hned od začátku, takže velký podíl její linky v současnosti mě teda otravoval hodně. Škoda, že při svém návratu nevletěla třeba někam o 100 let jinam, než chtěla, případně do nějaké jiné reality, abychom ji už nemuseli sledovat.Twisted Evil
A ten účes, co momentálně Jamie má, to je taky dílo... Rolling Eyes Zatím mám silně nakročeno k tomu, abych to přestala sledovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.