Přírodní kosmetika Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=458101ad80d7a97a964da85eb327882eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 2:05 pm    Předmět: Citovat

Jaký je ten šampon s hennou pro červené až hnědé vlasy? Je průhledný nebo těžší vyživující?

Byla jsem v Německu, tak jsem si vzpomněla, že by tam mohla být levnější Logona. Zajdu do bioobchodu, ale nemají moc výběr. Beru šampón pivo a med za 7,30€ a jdu.
Dnes jsem den od umytí a musím ho pochválit. Moc se mi sice nelíbí, že nepění, ale co..výsledek jsou umyté oživené vlasy a zdá se mi jako by trošičku zvýraznil přirozenou barvu. Ale to už asi moc fantazíruju.
Příště ale použiju kondicionér proti elektrizování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

Harik: Ten šampón s hennou je priehľadný (má oranžovo-hnedú hennovú farbu), nie je vôbec vyživujúci. Podľa mňa je super Smile

Máte niekto odskúšané aký je rozdiel medzi umývacím krémom s rhassoul-om (naľavo) a s bielym kaolínom (napravo) pri použití na vlasy? Biely kaolín mý byť na suchú pokožku a jemné vlasy. Rhassoul na mastnú pokožku a lupiny.

Ja hľadám niečo na jemné vlasy, ktorým ale väčšinou nesedia výrobky na suchú pokožku. A oni to pri tom kréme s kaolínom dali dokopy suchú kožu s jemnými vlasmi. Je to zvláštna kombinácia. Tak teraz neviem, ktorý by bol lepší... Aké máte skúsenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 6:33 pm    Předmět: Citovat

Decapitated, na vlasy ti neporadím, ale používala jsem obě na pokožku a u té bílé mi hrozně vadila její intenzívní vůně, vyloženě mi to bylo nepříjemné. Hnědá voní jinak, zvláštně a pro mě příjemně. Navíc ta bílá mi přišla až moc jemná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

mám čistú lávovku a čistý kaolín, predpokladám, že tieto výrobky budú len niečo podobné, ale v kašovitej konzistencii. lávovka mi vlasy umyla, ale ostali divné "natužené", tak ju pridávam len do normálnych šampónov, ktoré ešte riedim vodou, vtedy je fajn, alebo ju sypen aj do ajurvédskeho šampónu. na pleť ako maska.. je to super multifunkčná vec, ale na vlasy mi samotná nesedela. no a kaolín je jemnejší a nezdá sa mi, že by mi samotný nejak vlasy umyl. ale opäť, ako maska na pleť super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 11:14 am    Předmět: Citovat

A čistá lávovka, alebo kaolín sú úplne jemný prášok? Ja mám skúsenosť iba s Arithou (mydlové orechy) v prášku a zdal sa mi príliš hrubý. Nebola som schopná si s tým umyť vlasy. Skúsim ho teda zmiešať s šampónom, možno to pôjde lepšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 12:01 pm    Předmět: Citovat

Moje lávovka jemný prášek je.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so duben 27, 2013 5:17 pm    Předmět: Citovat

Musím říct, že Logona pivo a med na moje vlasy funguje podobně jako Alterra s kofeinem. Velmi dobré zjištění, vzhledem k tomu, že Logona je za 220 zatímco Alterra za 49. Very Happy Very Happy Very Happy
Jen po Logoně, musím říct, mám mnohem nepoddajnější vlasy, ofina bez vyfoukání se dycky usadí nějak úplně blbě. Embarassed Ale zase Alterra možná kapku víc vysušuje, ale to mi vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2015 12:05 pm    Předmět: Citovat

Neposkytla by mi nějaká dobrá dušička na vyzkoušení šampon od Logony? Například - s kopřivou, pivo a med či s měsíčkem...

Buď proplatím, nebo nabízím vzorek Bione šamponů, Freeman, Aussie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2017 7:41 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, nechce sa mi čítať celé vlákno i ked viem že to tu kdesi je, ale: má neitko skúsensti so zihlavovym samponom Logona? týmto: https://www.biooo.cz/sampon_pestici_pro_kazdy_typ_vlasu_kopriva_logona-p-2356.html chcela som si ho kupit na prestriedanie k rhasoul urtekramu, ktory milujem, ale ten zihlavovy ma ako druhu zlozku v poradi pisanu alkohol...vysusuje? dakujem za odpovede Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.