Voono
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb933cd0d2cb03de3745522682420835Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Owce
0-7
0-7


Založen: 17.8.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 2:31 pm    Předmět: Citovat

Adriana11 napsal:
Owce napsal:
Ahoj Smile , zkoušeli jste už někdo odstín ROSE BROWN? Zajímalo by mě, zda opravdu chytá do růžova a né do oranžova či červena.



Moje máma si koupila rose brown a měla to kaštanové s odlesky do růžova. Nechápu Very Happy Very Happy Ale super.



Ahá, zajímavé Very Happy Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 8:06 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to je zajímavé, mít narůžovělé vlasy z henny. Very Happy No, až zase nastane čas barvení, budu nad tím uvažovat. Mé zkušenosti jsou zatím takové, že je vlastně jedno, jakou hennu dám na hlavu - ať už je měděná, červěná, mahagonová, bordó, ve výsledku z toho mám stejně vždycky jen mahagon a to jen na světle. Very Happy Takže jestli mě někdy něco obarví alespoň na chvíli do jiného odstínu než mahagon, tak to bude zázrak. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 12:31 pm    Předmět: henna Voono odstín Copper Citovat

Dobrý den, chtěla jsem Vás upozornit, že jsem našla chybu v článku o henně Voono : http://voono.cz/jak-pracovat-s-cervenou-hennou-rostlinnou-…/

Cituji:"Henna Copper obsahuje pouze čistou hennu, která vlasy lehce zesvětlí a dodá jim intenzivní zrzavý nádech."

Dle toho, co jsem o henně načetla, Henna Copper, která obsahuje pouze čistou hennu a nic jiného, nemůže vlasy zesvětlit, protože každá čistá henna, která obsahuje pouze hennu a nic jiného, vlasy pouze ztmavuje.

Zajímal by mne Váš názor.
Hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 9:49 am    Předmět: Re: henna Voono odstín Copper Citovat

Tyrkys napsal:
Dobrý den, chtěla jsem Vás upozornit, že jsem našla chybu v článku o henně Voono : http://voono.cz/jak-pracovat-s-cervenou-hennou-rostlinnou-…/

Cituji:"Henna Copper obsahuje pouze čistou hennu, která vlasy lehce zesvětlí a dodá jim intenzivní zrzavý nádech."

Dle toho, co jsem o henně načetla, Henna Copper, která obsahuje pouze čistou hennu a nic jiného, nemůže vlasy zesvětlit, protože každá čistá henna, která obsahuje pouze hennu a nic jiného, vlasy pouze ztmavuje.

Zajímal by mne Váš názor.
Hezký den



Máš pravdu, co vím, je to přesně tak. Asi to bude chybka. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 8:31 am    Předmět: Citovat

Tak jsem včera vyzkoušela tu Wine Red. Po pravdě, docela mě to dostalo. Very Happy Jednak tím, že při přípravě to vůbec nehrudkovalo, byla to skvělá kaše, která se nanášela mnohem lépe než jiné mé henny. Jednak to bylo hodně zelené, má předchozí Henné Masría byla spíš hnědá, zápach nebudu komentovat, kdo barví hennou, zná. Very Happy V návodu píší, že stačí opravdu max dvě hodiny, já to nechtěla riskovat, tak jsem to nechala aspoň tři a půl. No, vlasy mi ztmavly a vínová se mi v tom opravdu leskne! Ne červená, ale opravdu vínová! Smile Myslím, že to indigo tam dělá taky hodně své a možná bych to po dvou hodinách neměla tak tmavé, těžko říct.
Takže za sebe ji rozhodně doporučuji a ymslím, že bych příště asi i snesla dvě hodiny, jak to opravdu dost chytlo. Výsledek dle mého názoru navíc zcela odpovídá barevné tabulce na krabičce.
Zkoušela jsem vyfotit, ale moc se mi to nepodařilo, tak snad časem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 10:49 am    Předmět: Citovat

Nemáte niekto skúsenosť s odtieňom LIGHT BROWN? Ideálne aj, či chytá na šediny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
veronika88
0-7
0-7


Založen: 12.2.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 10:40 am    Předmět: Re: henna Voono odstín Copper Citovat

Ahoj, mrkni na jejich vyjádření, píšou že je to správná informace. Jejich henna prý mírně zesvětluje. Moje sestra si dala Copper a nikdy v životě neměla tak krásné zrz vlasy. Já jsem vyzkoušela Dark brown a jako musím uznat, že super!







Tyrkys napsal:
Dobrý den, chtěla jsem Vás upozornit, že jsem našla chybu v článku o henně Voono : http://voono.cz/jak-pracovat-s-cervenou-hennou-rostlinnou-…/

Cituji:"Henna Copper obsahuje pouze čistou hennu, která vlasy lehce zesvětlí a dodá jim intenzivní zrzavý nádech."

Dle toho, co jsem o henně načetla, Henna Copper, která obsahuje pouze čistou hennu a nic jiného, nemůže vlasy zesvětlit, protože každá čistá henna, která obsahuje pouze hennu a nic jiného, vlasy pouze ztmavuje.

Zajímal by mne Váš názor.
Hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
veronika88
0-7
0-7


Založen: 12.2.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 10:44 am    Předmět: Citovat

Mají skupinu https://www.facebook.com/groups/213969935673475/?fref=ts , tam určitě najdete zkušenosti. Mluvila jsem s paní na BIostylu (fesťáku) a říkala, že perfektně kryje šediny. Zkuste








nezabudka napsal:
Nemáte niekto skúsenosť s odtieňom LIGHT BROWN? Ideálne aj, či chytá na šediny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 12:32 pm    Předmět: Re: henna Voono odstín Copper Citovat

[quote="veronika88"]Ahoj, mrkni na jejich vyjádření, píšou že je to správná informace. Jejich henna prý mírně zesvětluje. Moje sestra si dala Copper a nikdy v životě neměla tak krásné zrz vlasy. Já jsem vyzkoušela Dark brown a jako musím uznat, že super!


Ahoj, máš pravdu. Když jsem ji vyzkoušela a použila citron opravdu mírně zesvětila. Udělal mi krásnou zrz barvičku. Moc pěkně se s ní pracovalo, neodpadávala a ani se nedrolila. Šlo to s ní jak po másle a kdo chce krásnou měděnou barvu, vyzkoušejte odstín Copper. Je to fakt bomba. Moji recenzi najdete zde: http://koopriva-svet.blogspot.cz/2017/04/voono-henna.html

Také mne zajímají ještě další odstíny. Jak se Ti pracovalo s tmavě hnědou? Jak chytla na tvé vlasy? Budu ráda za info Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 6:15 pm    Předmět: Citovat

Také by mě zajímal odstín Light brown, ještě nikdo nezkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.