Odbarvení/zesvětlení vlasů i po hennování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b53f5af910b3238b1eac9c31bf33e8a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BigRedHead
0-7
0-7


Založen: 19.11.2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 8:22 am    Předmět: Zelené vlasy po odbarvování henny Citovat

Po včerejším odbarvování henny s indigem bych se ráda vyjádřila k tématu. Nedělejte to, holky Very Happy Vlasy mám zelený jak Rákosníček, stahovala jsem středně hnědou a je to katastrofa. Takže buď henna nebo blond, já osobně netuším, co teď s tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigRedHead
0-7
0-7


Založen: 19.11.2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 8:23 am    Předmět: Re: Odbarvení/zesvětlení vlasů i po hennování Citovat

muffina napsal:
Dobrý den, chtěla bych se poradit Smile
Barvila jsem si vlasy na červeno chemickými barvami a pak hennou. Vlasy mám teď hodně zrzavé. Chci ale zpátky svojí přírodní barvu, tak jsem se rozhodla, aby mi barva vyrostla. Nebarvím se asi 8 měsícu.
Chtěla bych se zeptat, jak dostat tu zrzavú z vlasů pryč. Chtěla bych to odbarvit nebo zesvětlit na blond, protože moje přírodní barva je přibližne tmavší blond, tak aby jsem už ty odrosty nemusela tolik řešit Smile
Má někdo skusenosti? Díky za rady Smile


Po včerejším odbarvování henny s indigem bych se ráda vyjádřila k tématu. Nedělejte to, holky Very Happy Vlasy mám zelený jak Rákosníček, stahovala jsem středně hnědou a je to katastrofa. Takže buď henna nebo blond, já osobně netuším, co teď s tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.