Desert essence
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=734713247e273f56194d498801327ca0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 10:08 am    Předmět: Citovat

Netajím se tím, že tahle značka u mě válí. Wink Chci být ale objektivní, a tak jsem vyzkoušela zas další z šamponů - jestli budou taky tak dobré, jako ty, se kterými už mám zkušenost. Wink

Zelené jablko a zázvor; pro jemné vlasy: Myje výborně, nezatěžuje. Mně osobně vždycky potěší jeho vůně. V čem je slabší, je zaručení objemu, který jemné vlasy tak potřebují. Nepřišlo mi, že by byl nějak zázračný. Na druhou stranu ale musím dodat, že po něm vlasy neplihnou - vydrží většinou hezky vzdušné i pár dní...

S keratinem a bambuckým máslem: Tenhle šampon nahrazuje momentálně DE jiným, ve složení s jojobovým olejem. Zřejmě to není od věci, protože verze s bambuckým máslem byla -aspoň pro mě- zklamáním. Žádný extra efekt a nepříjemná vůně.

Mango - Naprostá špička. U mě do puntíku splnil to, co od šamponu očekávám - kvalitní umytí, hydrataci, posílení a "pohlazení" pokožky hlavy. Mangová vůně je strašně příjemný bonus. Smile

Tea Tree - Regenerační, pro podrážděnu pokožku hlavy: Chválím si ho. Ještě lepší mi přijde Neutral verze, ale tenhle šampon rovněž velmi dobře zklidňuje. Hodně dobrý je, když se objeví lupy: do příštího umytí je většinou odstraní.

Lemon Tea Tree - pro mastné vlasy: Účinky mám odpozorované na mém muži. Jemu prodloužil mycí interval a trochu "pozvedl" jeho jemné, plihnoucí vlasy. Takže myslím, že funguje přesně tak, jak má. Wink

...Jsem hodně zvědavá na další z DE výrobků. Pořád je ještě co testovat, a tak sem zas časem nejspíš pár zkušeností zas přihodím. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.