Problematicka plet a jeji mozne priciny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 230, 231, 232
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d465687f594d12ceea5be463a29c2768Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2016 3:15 pm    Předmět: Citovat

Tak ono to muze byt oboji, i ten stafylokok, ale jak rikam, ty nejlip vis/tusis Smile

Prostridat se to urcite da, oboji to nakopne imunitni system aby se zacal branit (bud proti jednomu nebo proti druhemu) a nebo taky "proti vsemu" (jak kdyz pichnes do vosiho hnizda) ...

Kazdopadne drzim palce, at uz ti na to zabere cokoliv Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2016 8:04 pm    Předmět: Citovat

Jitt, děkuji. taky držím palce, ať máš krásnou hebkou pleť bez chybičky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 1:32 pm    Předmět: Citovat

Co se týče pupalky, můžu jen pochválit - začala jsem kvůli mensesu, brala tři měsíce v kuse a minule už jen týden před začátkem a super. O dost větší komfort, co se týče křečí. Na akné žádný vliv.

S Panthenolem mám ovšem zázračně zlé zkušenosti. V mém případě podporuje NEhojení akné, ještě se mi toho vysypala spousta po zádech, no hnus. Ergo letěl do koše.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 5:13 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Tak ono to muze byt oboji, i ten stafylokok, ale jak rikam, ty nejlip vis/tusis Smile

Prostridat se to urcite da, oboji to nakopne imunitni system aby se zacal branit (bud proti jednomu nebo proti druhemu) a nebo taky "proti vsemu" (jak kdyz pichnes do vosiho hnizda) ...

Kazdopadne drzim palce, at uz ti na to zabere cokoliv Smile


Tak jsem v lekárně nakonec vyhrkla, že chci acnevac. Musím uznat, je to bezvadná věc. beru druhou dávku. Dneska druhý den a vše se hojí, mám toho na obličeji tak půlku z toho, co tam bylo v sobotu.

Jen mě teda mrzí, že se bere 10 dní a pak se dvacet dní dělá pauza. protože po první dávce, sotva jsem přestala kapsle užívat, už jsem kvetla jak jarní louka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 6:20 pm    Předmět: Citovat

wensdy: To je prave ono Smile Ze zacatku behem brani taky "nic moc" nedelalo, ale kdyz si vezmes, ze to ma par dni setrvacnost (nez se nastartuje imunitni reakce a nez to "vyleze na povrch"), tak to, ze kvetes pote co ho "doberes" (po tech deseti dnech), dava smysl Smile

Bude to jen a jen lepsi, ver tomu Smile Jsem rada, ze pomaha! Smile Pak uz se mi nedelalo temer nic at jsem neco brala, nebo nebrala, ale prvni baleni jsem kvetla pravidelne (nastesti jen to, co uz bylo "zalozeno", novy vylozene nepribyvaly Smile)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 9:06 pm    Předmět: Citovat

Během detoxu se mi pleť nejdřív pořádně rozjela, ale pak pěkně vyčistila. Sotva jsem si ale vzala pár soust pšeničného pečiva, mám učebnicový případ cystického akné. Vypadám jako sloní muž Rolling Eyes Vážně by mě zajímalo, jestli někdy v životě zažiju pleť odpovídající mému věku Evil or Very Mad Dní, kdy se ráno probudím a není třeba nic "operovat", je opravdu pomálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 10:01 am    Předmět: Citovat

Zajímavý článek: http://www.zghettablog.cz/2017/01/akne-story.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 10:39 am    Předmět: Citovat

Já teda nevím, neměla jsme to tak hrozný a první co bylo, tak jsem šla na krevní testy (štítná žláza, cukrovka, jaterní testy, prostě komplet.Dotazy ja snáším lepek a mléko. Rok 2014) a dostala jsem antobiotika (Doxybene). Opravdu by mě zajímala jména lékařů, ke kterým chodila....



K mé smůle to vypadá, že uákladem mého akné je můj psychycký stav, pak do toho nalezou bakterie a je hotovo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 5:33 pm    Předmět: Citovat

Poppaea: jsem ráda, že v tom nejsem sama. Ve většině případů se mi to vyskytne v oblasti brady, což je podle čínské medicíny právě oblast odpovídající střevům a trávící soustavě vůbec. Jedná se o jednotlivé "parohy" - velmi bolestivé ohromně oteklé podkožní záněty. Někdy se zánět ani nedostane na povrch. Aktuálně už to mám pátý den a nic na to nefunguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 230, 231, 232

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.