"Skvrny" na kůži po odřeninách

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=118f45529871f48adc46c375f95679f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2017 5:01 pm    Předmět: "Skvrny" na kůži po odřeninách Citovat

Ahojky, vždycky, když se odřu, tak mi po zahojení zůstane na kůži takový tmavší flíček, který mizí hrozně dlouho Rolling Eyes Máte někdo zkušenosti s tím, jak by se to dalo odstranit rychleji? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2017 2:28 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se do party. Ještě mám od loňského jara celou holeň flekatou. Případné rady taky uvítám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2017 5:22 am    Předmět: Citovat

Nojo, taky znám. A podle mejch zkušeností nic moc nepomáhá - akorát se obrnit trpělivostí a neřešit to. Teda fakt je, že kromě sádla zevně (případně sádla s levandulovým éterákem) a vitamínu C vnitřně mě toho moc nenapadlo. Takže teď budu taky dychtivě čekat, jestli někdo přijde s nějakou vychytávkou, která fakt funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2017 12:29 pm    Předmět: Citovat

Já už začínám vypadat jako po útoku žraloka, akorát teda nezůstávají tmavé flíčky, ale bílé. Kromě šrámu na rameni, kam jsem si před deseti lety zadřela škváru z hřiště. Tak si taky ráda počtu tipy a zkušenosti:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2017 2:49 pm    Předmět: Citovat

No takové bílé minijizvičky mám taky. Myslím, že záleží i na tom, jak konkrétně se odřu. Tmavé fleky nechávají rozsáhlé povrchové odřeniny. Tak povrchové, že nějaký čas trvá, než se vůbec udělá strup. Ty bílé bývají malé. Třeba od trnu, co škrábl jen málo, ale asi hlouběji. (Vlastně těch bílých flíčků si často všimnu, až když jsou utvořený a ani nevím, kde se vzaly.)

Ale co s tím, to vážně netuším. Ledatak se neodřít, což je při mé šikovnosti poněkud nesplnitelný úkol. Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 8:28 pm    Předmět: Citovat

No já mám právě problém, že než mi jeden flíček zmizí, odřu se zas a mám další Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 10:42 am    Předmět: Citovat

Myslím, že je to typom pokožky, mám to tiež, aj moje deti, máme dosť svetlú pleť. Takže moja hypotéza je, že ide jednoducho o to, že keď je málo melanínu, tak to nemá čo prekrýť a vyzerá to, že je tam ten fľak dlhšie. Detto s modrinami. Tým pádom si myslím, že jediné, čo na to môže pomôcť je nejaký krycí mejkap, nič iné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.