Khadí - henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=518452f0bd0814e7b0dc7b1484d12380Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 10:31 pm    Předmět: Citovat

Mně ta chemie vadí spíš pachem. Jak čpí. I ta bezamoniaková.
Henna mi krásně voní.

Přemýšlím, jestli by šlo vždycky nabarvit vlasy bezamoniakovou chemií (šampon, přeliv) a přes to dát casii. Nebo nějakou hodně světlou blond, ta by se s mým obvyklým chemickým odstínem nepoprala. Pro zlepšení kvality vlasů a pro tu přírodní rostlinkovou vůni.

Jenže by to asi dost lezlo do peněz, vlastně dvojí barvení místo jednoho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 2:44 pm    Předmět: Citovat

saruli napsal:
Mně ta chemie vadí spíš pachem. Jak čpí. I ta bezamoniaková.
Henna mi krásně voní.

Přemýšlím, jestli by šlo vždycky nabarvit vlasy bezamoniakovou chemií (šampon, přeliv) a přes to dát casii. Nebo nějakou hodně světlou blond, ta by se s mým obvyklým chemickým odstínem nepoprala. Pro zlepšení kvality vlasů a pro tu přírodní rostlinkovou vůni.

Jenže by to asi dost lezlo do peněz, vlastně dvojí barvení místo jednoho.


Ahoj Saruli,
ráda bych Ti pomohla. Stejně kvalitní jako je Khadi henna je i henna Indian Natural Hair care je to bio henna a je ji v balení více 200g za cca 199,- mají i větší balení nebo výhodné balíčky. Khadi je taky fajn, ale je jí v balení jen 100g. https://www.hennanavlasy.cz/13-200g-produkty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 6:44 pm    Předmět: Citovat

Tyrkys napsal:

Ahoj Saruli,
ráda bych Ti pomohla. Stejně kvalitní jako je Khadi henna je i henna Indian Natural Hair care je to bio henna a je ji v balení více 200g za cca 199,- mají i větší balení nebo výhodné balíčky. Khadi je taky fajn, ale je jí v balení jen 100g. https://www.hennanavlasy.cz/13-200g-produkty


Děkuju za snahu, ale to je zas klasická henna. Tu Khadí světle hnědou (a pak mixy s blond "hennou" a indigem kvůli stažení červené mírnou zelení) jsem právě zkoušela v naději, že to nepotáhne tolik do červena.
Chemicky jsem se barvila na střední hnědou nebo tmavší medovou blond. A spíš v tlumených barvách.
To mi henna nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 6:51 pm    Předmět: Citovat

Aha. Taky jsem zvědavá jak to budu řešit až budu úplně šedivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 7:47 pm    Předmět: Citovat

Zbylo mi načaté Khadí čisté indigo. Odebrána tak čtvrtina? Odhadem. Nechala bych za stovku, třeba, nebo podle dohody. Osobní předání někde na jihu Vysočiny nebo v Dačicích, případně časem v Brně, kdyby někdo měl zájem. Případně i zbytek (nevím kolik, asi půl sáčku?) světle hnědého Khadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 6:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám dotaz. Byla mi propůjčena důvěra asistovat kamarádce při jejím prvním barvení hennou, konkrétně světlehnědou khadí, se kterou by v rámci možností chtěla dosáhnout co nejsvětlejšího odstínu. Tak se ptám jestli někdo vyzkoušel tuto hennu zalít silným heřmánkovým čajem, a jestli nenastalo zezelenání či jiná neplecha. Případně jestli někdo nemá nějaký tip s čím ji namíchat aby chytla co nejsvětleji. Samozřejmě že vím že henna vlasy nezesvětlí. Děkuji za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 10:27 am    Předmět: Citovat

Takže nikdo zkušenost nemá, tak jsem to musela vyzkoušet sama Smile protože kamarádka má vlasy typickou myšinu a melírované, nejdřív jsme zkoušely jen na prameni hennu zalitou heřmánkovým čajem. výsledek: melírované vlasy hodně světlá zrz ostatní hnědé s nádechem do zrz. Na následné obarvení jsem opět zalila heřmánkovým čajem s vrchovatou lžičkou soli. Výsledek melíry které byly původně skoro do bíla jsou krásně medové a ostatní vlasy hnědé takže spokojenost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 5:09 pm    Předmět: Citovat

Tak to zní skvěle! Díky, že ses podělila o výsledky. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 12:18 pm    Předmět: Citovat

Někdo se zkušenostmi s tmavou blond od khadi? Zkoušela jsem zatím jednou, barva chytla opravdu hezky podobné moji barvě -světlounce hnědá. Zajímalo by mne, zda má někdo foto po více barveních....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2018 7:28 pm    Předmět: Citovat

hosule napsal:
Někdo se zkušenostmi s tmavou blond od khadi? Zkoušela jsem zatím jednou, barva chytla opravdu hezky podobné moji barvě -světlounce hnědá. Zajímalo by mne, zda má někdo foto po více barveních....

Já barvila několikrát ..nejdřív středně blond, pak světle blond , a fungovalo to tak, že se barva vždycky prostě postupně vymyla ( no ono se nedá mluvit o barvě, je to prostě jen vrstva navíc která ovlivni že se světlo láme jinak, ale pod ní je stále v hlavní roli barva originální ) , opakovaným barvením se prostě jen udržovala, ale rozhodně opakovaným barvením vlasy netmavly. Ale tmavě blond nevím..do té už bude přidáno více lawsonie a ta klidně může držet jako přibitá takže počítám že opakovaným barvením budou vlasy cim dál víc směrem k tizzianu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.