cassia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ff80f29ec0d3fcfb2c0be30f9569d92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 8:47 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Chtěla jsem vám jenom potvrdit, že i u středně hnědých vlasů cassie mění odlesky. Abych to aspoň trochu ilustrovala, zkusila jsem to vyfotit (v galerii). Vlasy nejsou světlejší, ale mají trochu blond podtón..
Tak vlasy JSOU světlejší. Namíchala jsem půl napůl cassii s Khadi Henna&amla a přítel říkal, že mam světlejší vlasy. Říkala to i kamarádka. Je pravda, že v některém osvětlení to vidim i já. Přitom vim, že henna nemůže zesvětlovat, ale... nemůžu si pomoct. Moje barva je studená středně hnědá, po cassii a směsi s červenou je teplejší s "blond" odleskem.
Question Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 9:33 pm    Předmět: Citovat

Harik: Je to vsechno opticky klam Smile henna jakozto "oranzova" bude vzdy "svetlejsi" nez samotna hneda Smile Zvlast kdyz se bude lesknout. Postupem casu ten efekt pomine (s narustajicimi vrstvami, alespon v pripade ciste henny), ale pokud pouzivas hennu a cassii, tak bude velmi pravdepodobne trvat dele Smile

Tak ci tak, gratulace ke spokojenosti Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 9:18 am    Předmět: Citovat

Ten rozdíl je vidět v galerii. Na konečcích mam víc cassie, u hlavy jen asi dvě vrstvy.. u hlavy se to rychleji vymyje. No nic, rezavější konečky jsou světlejší než hnědá u hlavy. Cool Teď sem barvila směs í, takže je to celkově víc oranžový, ale efekt je trochu podobnej. Překvapuje mě, že čím víc vrstev, tím světlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 8:36 am    Předmět: Citovat

A nemuze to byt, ze konecky jsou proste vzdy svetlejsi? Me totiz zase naopak cassia vlasy ztmavovala....jak to slo do zluta-pusobilo to tmaveji nez ta mysi sed.....kvuli tomu jsem ji prave prestala pouzivat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2016 10:27 am    Předmět: Citovat

Je možný, že mi cassia od Khadi poměrně urychluje růst vlasů?? Very Happy Ted jsem jí dávala po třetí a nestačím zírat Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 6:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nemá některá tip, kde koupit nebo objednat větší množství cassie (kilo a více)? Samozřejmě jsem si hned vzpomněla na prodejbylin, kde jsem dříve hennu i cassiu objednávala, ale zrovna cassia není už hodně dlouho skladem a na můj dotaz ohledně termínu naskladnění mi lidé z prodejebylin odpověděli jen na hennu, o casii nic a to opakovaně... Chtěla jsem opět nasadit brutální regeneraci jako před pěti lety, kdy jsem hennovala každý týden a henna a cassia daly vlasy dokupy jako nic jiného, jenže dávat si na hlavu každý týden hennu se mi nechce kvůli tmavnutí barvy, takže bych radši tu cassii jako zábaly a hennu jen na kořínky jako teď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 9:24 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Ahoj, nemá některá tip, kde koupit nebo objednat větší množství cassie (kilo a více)? Samozřejmě jsem si hned vzpomněla na prodejbylin, kde jsem dříve hennu i cassiu objednávala, ale zrovna cassia není už hodně dlouho skladem a na můj dotaz ohledně termínu naskladnění mi lidé z prodejebylin odpověděli jen na hennu, o casii nic a to opakovaně... Chtěla jsem opět nasadit brutální regeneraci jako před pěti lety, kdy jsem hennovala každý týden a henna a cassia daly vlasy dokupy jako nic jiného, jenže dávat si na hlavu každý týden hennu se mi nechce kvůli tmavnutí barvy, takže bych radši tu cassii jako zábaly a hennu jen na kořínky jako teď


Slovenská stránka sa zatiaľ tvári, akoby mali...idem sa pre istotu zásobiť. Mám skúsiť zobrať viac?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 8:04 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Ahoj, nemá některá tip, kde koupit nebo objednat větší množství cassie (kilo a více)? Samozřejmě jsem si hned vzpomněla na prodejbylin, kde jsem dříve hennu i cassiu objednávala, ale zrovna cassia není už hodně dlouho skladem a na můj dotaz ohledně termínu naskladnění mi lidé z prodejebylin odpověděli jen na hennu, o casii nic a to opakovaně... Chtěla jsem opět nasadit brutální regeneraci jako před pěti lety, kdy jsem hennovala každý týden a henna a cassia daly vlasy dokupy jako nic jiného, jenže dávat si na hlavu každý týden hennu se mi nechce kvůli tmavnutí barvy, takže bych radši tu cassii jako zábaly a hennu jen na kořínky jako teď


Ahoj, koukni na hennanavlasy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.