Co všechno jste díky DV pořídily/i?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=096f5dd6fa3f95c07e1973bbad99a17dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 12:30 pm    Předmět: Citovat

...a počítají se i knížky? Protože díky DV tipům jsem si pořídila tolik knih...že to raději nebudu ani počítat a přepočítávat na peníze už vůbec ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 1:35 pm    Předmět: Citovat

vypíšem veci, ktoré sa mi za tých niekoľko rokov osvedčili a mám ich vďaka DV

-Everyday Minerals - makeup, tvárenka, štetce, očné tiene
-Ajurvédsky šampón - vystriedala som ich niekoľko, momentálne mám taký, ktorý vyrábajú tu u nás (dokonca v chránenej dielni)
-Urtekram šampóny a kondicionéry. (kupujem od nich aj mydlá na ruky, a dokonca aj jedlo, ale to som nenašla na dv)
-Kančák - používam ho len obšas, no vďaka jednej členke, ktorá robila hromadnú objednávku som sa naň odhodlala
-rôzne masky - med, olej, citrón, ktoré mi v lete vykúzlia pekné odlesky. Najväčší fail bol však banán, ktorý som nemohla vyčesať ešte pár dní.
-Dr Hauschka ružový krém. milujem ho, striedam s Weledou, keby ho tu tak neospevujú, tak by som toľko peňazí bez vyskúšania nevyhodila Smile
-vyskúšala som vďaka DV množstvo výrobkov Alverde, no len zopár ostalo "nafurt" - marhuľový peeling, v zime krémy na ruky, voňavé mydielka, občas sprcháč z limitky..
-vďaka odporúčaniam som toho toľko nemusela kupovať a testovať (a posúvať ďalej) z mnohých mojich obľúbených značiek prírodnej kozmetiky. po prečítaní skúseností som takmer vždy trafila naisto Smile

a je toho obrovské množstvo, len sa mi tie veci po čase obmenili, alebo ich vystriedalo niečo iné a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 3:13 pm    Předmět: Citovat

Obecně kondicionéry a masky - to jsem dřív nepoužívala. + jsem si začala kupovat přírodnější šampony. Pak, samozřejmě, kančák.
A oleje! Very Happy Jak na pleť, tak na vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2015 1:15 pm    Předmět: Citovat

Přišla jsem na DV hlavně kvůli rozumům o henně a hennování a od té doby neustále rozšiřuju záběr Very Happy

Ale nejsem až tak moc utrácivá, umím se držet. Na druhou stranu ráda střídám a zkouším nové a nové věci Twisted Evil

- přírodní šampony (Alverde, Visaka, Kekulu)
- kosmetika Kallos (masky Latte!, Keratin)
- Gestil Wonder (da best)
- dva kančáky a Tangle Teezer
- oleje - zatím kokosák, argan a konopný
- různé značky henny
- nově placentu od Queen Helene
- úžasnou dřevěnou sponu od HP Styl

A to je zatím asi vše. Něco přešlo ve stálici v péči, něco jsem jen vyzkoušela a příště půjdu zas dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 10:21 pm    Předmět: Citovat

Lékořici! Laughing
V rámci objednávky cassie a pár bylinek (no dobře - pokud pár jsou dva, tak těch bylinek bylo celkem dost párů) z Prodeje bylin jsem neodolal a koupil i lékořici. A dobře jsem udělal. Je to mooooc dobrý. Very Happy (A to mi pendrek nejede - jak je to zahuštěný, tak je to moc hořký.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 7:53 pm    Předmět: Citovat

Po příchodu sem jsem začala trochu experimentovat. Jako první jsem přešla z běžných chemických šamponů na vejcomedový a to děly zázraky - vlasy byly neskutečně husté a asi i rychleji rostly, to si už moc nepamatuji..žel jsem ale nebyla tak pečlivá, tak jsem je měla v té době hoodně vysušené. Po nějaké době mi to přišlo jako velké plýtvání surovinami, tak jsem začala používat Alverde, které používám dodnes, občas vyzkouším něco nového, začala jsem hennovat a prostě se celkově zajímat nejen o vlasy, ale celé své tělo a jak mu pomoci od různých neduhů. Takže to byl vlastně hezký začátek uvědomění si, že to, co dělám, jak se k sobě chovám, jak se krmím, to se ve mě může časem taky nějak odrazit. Smile

Kromě Alverde používám pravidelně kokosový olej, občas nějakou masku, pořídila jsem si kartáč s kančími štěstinami a hennu. Tak toho vlastně ani tak moc není. Very Happy Ale přijde mi, že někdy je méně prostě lepší.

Edit: Zapomněla jsem na nůžky na vlasy - u kadeřnice mi už jednoho dne došly nervy s tím, že neví, kolik je jeden centimetr. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 10:30 am    Předmět: Citovat

Noroelle, taky jsem si postupně uvědomila, jaký humáče do sebe a na sebe dávám. Takže v tuto chvíli čtu složení jak u kosmetiky, tak u jídla. A jsem spokojená. Myslím, že si úspěšně pěstuju cit pro opravdou kvalitu. :-* A nejen vlasy vypadají v kondici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 8:19 am    Předmět: Citovat

Biohar - ale pořád nevim, zda ten "správný" Very Happy na lahvičce je napsáno "Prorůstové sérum" a je vybarvena jedna tečka ze tří, krabka hlásá, že jde o aktivátor, a má vybarveny tečky dvě.
Jinak mě ovlivnila hlavně na YT Steph Arizona. Kvůli té jsem nakonec koupila kokosák a začala užívat rýžovou vodu a další srandy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.