Seriály
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7130b2780ec00fa695153f19600f96eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 7:59 pm    Předmět: Citovat

Caithlin, to sú asi jediné dôvody Very Happy síce aj Claire je kočka a celkovo sa mi páči výprava a tak... ale inak je to teda presladené riadne Very Happy uvidíme, dokedy to vydržím... ale zrzoun sa ráta za veľa bodov, no Embarassed Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 11:35 am    Předmět: Citovat

Od přírody je blonďák, zrz je barva... Wink Ale sluší mu to. Nicméně mně se na tom seriálu líbily víc ty rozdíly ve vnímání světa 18. vs. 20.stol. - a ze všeho nejvíc ten skotský akcent (ale to asi nevynikne, koukáte-li na dabovanou verzi). Romantiky bylo na mě až moc. Druhá série mi už nepřišla tak dobrá, byť z hlediska vizuálního rozhodně velmi povedená (kostýmy, dekorace, lokality, ladění barev, světlo...). Toto určitě posunuli na vyšší level než v první sérii. Ale ten skotský akcent se jim do jisté míry vytratil, kilty taky (i když těžko říct, zda to šlo víc zachovat vzhledem k tomu, že se dějově přesunuli do Paříže), víc se odchylovali od knižní předlohy (mi přijde) a Paříž je na mě prostě příliš slizká... ale dokoukala jsem to kvůli Praze, kde se taky točilo.
***moderátorka***

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 7:43 am    Předmět: Citovat

Tak já první sérii ani nedokoukala, protože mi to začalo připadat trošku moc překombinované Embarassed Jinak skotský akcent je taky super, akorát mi chvilku trvalo než jsem začala chytat všechny slovíčka Smile
morana

PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 3:06 pm    Předmět: Citovat

Inak prvú sériu som dopozerala... a po čase (keď som si vyliečila zubné kazy Very Happy ) som sa pustila aj do druhej... ide to ztuha Very Happy je to jak v cukrárni ale zrzavec furt nosí kilt, takže to ide Laughing vizuál je ale ozaj krásny a po pravde som aj celkom zvedavá ako to bude ďalej s Claire Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84

Přejdi na: