Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 324, 325, 326  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=757f1a97b9b983b5b017d44cadf144ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patockovic
0-7
0-7


Založen: 13.5.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 12:44 pm    Předmět: Stres, padání, zničené vlasy Citovat

Ahoj holky, mám potíže s padáním vlasů. Měla jsem teď stresové období, také jsem hodně zhubla. Vše už je v normálu, jen mé vlasy to pořád odnáší. Jsou slabé a nevyživené. Snažím se jíst vyváženě, doplňuji hořčík, selen… Nic nepomáhá. Sad Máte s tím někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.
Stres je hotový vlasový zabiják. A zákeřný k tomu, protože umí působit i několik měsíců po stresovém období. Vyvážená strava a různé doplňky jsou samozřejmě v pořádku, ale počítej s tím, že se jejich účinek projeví až za několik měsíců (a první opravdu viditelné nové vlasy mohou přijít klidně až po roce). Jinak wensdy tu jako nejkomplexnější doplňky pro vlasy doporučuje Revalid a Donnahair.

Ať rostou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janetaa
0-7
0-7


Založen: 15.5.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 5:53 pm    Předmět: Vlasy Citovat

Také bych uvítala nějaký tip. Omezila jsem užívání různých stylingových přípravků, nežehlím si je, nebarvím. Přesto jsou suché a slabé. Donnu hair jsem zkoušela a moc mi nepomohla. :\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 6:24 pm    Předmět: Citovat

Jestli potřebuješ hydratovat, tak doporučuju jogurt (jako masku nebo šampon): http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7405
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajakajule
0-7
0-7


Založen: 16.5.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 2:49 pm    Předmět: padání Citovat

Holky mně začaly nejvíc padat vlasy po porodu. To byly obrovské chomáče. Bohužel to nepřešlo ani po půl roce. V lékárně mi pak dopočučili Forcapil, vlasy teď krásně podrůstají a podstatně méně vypadávají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patockovic
0-7
0-7


Založen: 13.5.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 3:02 pm    Předmět: Citovat

http://www.forcapil.cz/#co-je-to píší tu, že účinek je viditelný už po měsíci. Po jak dlouhé době to zabralo tobě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patockovic
0-7
0-7


Založen: 13.5.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 3:03 pm    Předmět: Citovat

Jogurt určitě zkusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajakajule
0-7
0-7


Založen: 16.5.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 1:23 pm    Předmět: Citovat

Po 5ti týdnech mi už vlasy skoro nepadaly. Jinak nějakou první změnu jsem zaznamenala hlavně na nehtech a to po cca 14ti dnech, kdy se mi přestaly lámat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 10:07 am    Předmět: Citovat

Už jsem tu možná psala, že jsem loni v srpnu vysadila hormonální antikoncepci (resp. přešla jsem na hormonální antikonepci bez estrogenu) a pár měsíců na to se mi úplně splašilo tělo; pupínky, mastná pleť, mastné kořínky vlasů a naopak k uzoufání suché délky a konce, kdy se mi začaly vlasy ulamovat už pár centimentrů od hlavy a následoval i šílený vlasopád, který mě vlastně trápí až doposud.

Na nějaké doplňky stravy jsem teda kašlala a trpělivě jsem čekala, až se tělo hormonálně srovná samo a zatím jsem restaurovala škody už napáchané - vlasy sem dost zkrátila, dočasně jsem upustila od WO a místo toho myla vlasy jílem, amlou, shikakai a dělala si bylinkové a hennové zábaly jak jen to šlo, plus mazání hlavy lopušákem. Teď, když už bych řekla, že by moje tělo mohlo být relativně v pohodě, jsem nasadila MSM.

Objednala jsem kilo z nějakého fitness a řeknu vám, chuťově je to pěkný kekel Very Happy začala jsem to požírat teprve včera, takže výsledky logicky ještě žádné, ale slibuji si od toho, že mi dorostou vlasy, které vypadly po vysazení HA. Dneska jsem si pár lžiček toho zázraku rozmíchala s vodou v lahvičce s rozprašovačem a před mytím si tím roztokem masírovala pokožku hlavy. Vlasy to teda natužilo parádně Shocked Smývala jsem pak vlasy jen vodou a pocitově mi úplně houstly pod rukama, po umytí jsou teda takové drsné a drátovité, ale s temi pěti chlupy na hlavě to jen vítám! Takže kromě vnitřní konzumace občas provedu i masáž hlavy a budu referovat o výsledcích:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so květen 20, 2017 10:20 am    Předmět: Citovat

Právě mám docela suché vlasy, nepříjemně a příliš po nepříliš vydařeném umytí - sakra nevím, proč když použiju kombinaci olej+vajíčko, tak i s vyšším množstvím oleje se tím vajíčkem všechen smyje dost a pak je to příliš suché...co to mám za vlasy?! Takže to znamená, že vlny právě moc veselé nejsou... bez oleje nemůžou být. Takže se snažím nevšímat si toho, nasadila jsem vysoké vnitřní dávky dýňového oleje a čekám (a doufám), až se to srovná samo... Protože kromě toho taky docela padají - ale to bude asi opět zrychlenou obnovou, protože je to asi dva měsíce, co jsem začala s užíváním bylinnné kúry vnitřně. Doufám. Snad ten olej vnitřně zabere rychle, protože moje nervy tím a taky tím padáním dostávají zabrat.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 324, 325, 326  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.