Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 366, 367, 368

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a6537c82fe0ae23df627777c64c7db9fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
20%
 20%  [ 7 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
61%
 61%  [ 21 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 34

Autor Zpráva
Monna01
8-20
8-20

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 9:50 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Děvčata, obracím se s dotazem na ty z vás, které máte s hennou zkušenosti: chystám se poprvé barvit, a mám pár nejasností:
1) kolik henny asi tak spotřebuji? mám od urtekramu kaštanovou a vlásky po ramena
2) až ji budu smývat, mám - předpokládám - použít šampon?
3) v tom dlooouhém vlákně o henně tady na fóru jsem tuhle četla, že aby se neobarvilo čelo, je dobré namazat si ho mastnějším krémem před aplikací henny - jak to je? může se mi opravdu stát, že budu mít na čele hnědý pruh? Laughing
Děkuju moc za rady, vím že v tom dlouhém vlákně bych odpovědi našla, ale nemám teď bohužel tolik času...

Ahoj, aby se neobarvila pokožka, je dobré namazat - pozor ať nenamastíš i vlasy. Co se spotřeby týká, záleží kterou použiješ. Někdy stačí jedna některé i na 2x, každé je jiná. Mrkni na www.voono.cz, tam jsou dobré rady a případně ti tam poradí na dotaz. Jasně když umýváš používáš klasicky šampon.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 2:49 pm    Předmět: Re: Chci barvit hennou Citovat

Kora napsal:
Ahojte hennařky, můžete mi prosím někdo poradit...nikdy jsem hennou nebarvila, mám světlé vlasy, skoro blond a mám chuť jít mírně do rezava...nějaký typ na barvu?

Jestli chceš jen mírně do rezava, obzvlášť na blond vlasech, tak smíchej cassii s čistou hennou. Radši začni se směsí, kde bude většina cassie a jen malá trocha henny - přidat hennu můžeš totiž vždycky, ale když se ti povede příliš tmavá barva, tak se zesvětluje jen těžko (a někomu to nejde vůbec).
Co se značky týče, tak se tu obecně doporučuje myslím hlavně Khadí, Lamda a Hennécolor. Ohledně Voono - objevilo se tu pár účtů, které této henně očividně dělají reklamu, ale i přesto tu na ní byla asi jedna (možná dvě) hodnověrná kladná recenze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 366, 367, 368

Přejdi na: