zajimava dlouhovlasa setkani
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221, 222  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0035648970e88bd0d925452621d7ae37Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 10:22 am    Předmět: Citovat

Včera kolem 15. hodiny jsem na Václaváku před Neoluxorem viděla slečnu s hnědými vlnitými vlasy kousíček pod kolena. Jak jsem jí viděla, hned jsem byla vděčná za svůj cop, protože byl hic k padnutí. Very Happy Kdyby nebyla tak o půl hlavy menší než já, měla bych radost, že konečně vidím někoho s delšími vlasy, ale takhle to vycházelo skoro stejně.
Jinak za ty 3 roky, co studuji v Praze, jsem snad nepotkala člověka s delšími vlasy než mám já, max bylo do půli stehen (hodně mladá slečna, max 15 let) asi před půl rokem. Ale je mi jasné, že málokdo je nosí rozpuštěné a nechá se očumovat v tramvaji. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 3:01 pm    Předmět: Citovat

Dnes slečna s fialovými vlasy. Normálně takhle extravagantnímu barvení nefandím, ale tohle byla tak úžasná zářivá lila. Ještě na tom sluníčku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 7:29 pm    Předmět: Citovat

diskusia k prípadnému zrazu DV bola presunutá do príslušného vlákna
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 2:49 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem viděla pani, tlačila kočárek, ale byla starší a měla cop, jehož zapletená část končila těsně nad kotníky a chvostík zametal zem. Jsem odtud zvyklá na extrémní dělky, ale musím se přiznat, že jsem si po chvíli uvědomila, že na ni zírám s pootevřenou pusou, bylo to naprosto nevědomé, tak se na nás, nevychovance kdyžtak nezlobte, opravdu se s tím výrazem obličeje nedá nic dělat Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 7:41 pm    Předmět: Citovat

Na ObRoku bylo mnoho fešných skautíků s dlouhými vlasy nebo dredy, obvykle tak do půli zad a pánové překonávali kvalitou i kvantitou mnohé slečny včetně mě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 9:41 pm    Předmět: Citovat

Hawkey napsal:
Včera jsem viděla pani, tlačila kočárek, ale byla starší a měla cop, jehož zapletená část končila těsně nad kotníky a chvostík zametal zem. Jsem odtud zvyklá na extrémní dělky, ale musím se přiznat, že jsem si po chvíli uvědomila, že na ni zírám s pootevřenou pusou, bylo to naprosto nevědomé, tak se na nás, nevychovance kdyžtak nezlobte, opravdu se s tím výrazem obličeje nedá nic dělat Smile.


To je krása!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 5:00 pm    Předmět: Citovat

Na Chodově pravidelně potkávám slečnu s vlasy dlouhými po kolena a vždcky jen obdivně koukám, protože ty mé vlasy se plazí rychlostí šneka. Very Happy A pak mě vždycky baví, jak si takoví lidé v zimě ty vlasy třeba omotávají kolem krku místo šály. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 6:49 pm    Předmět: Citovat

[zzz

Konečně tu zas můžu dát příspěvek; nějak mám dojem, že tu už celkově na fóru nemám co psát, i když bych ráda, protože: v současnosti je málo témat aktivních, ty, co jsou, se většinou týkají věcí, co se mě netýkají (nepoužívám hennu, barvy ani žádné zajímavé speciální produkty). Mrzí mě, že jsem tu nebyla v době asi tak do roku 2010, to vypadá podle historie fóra, že bylo hodně živé období, hodně aktivních členů a diskusí o všem možném.[/quote]

Máš úplnou pravdu, jak začal být rozšířený fbc úplně to to padlo, fóra mrtvá. Dřív jsem tu byla pořád, hltala jsem i každý večer fotky co kdo nahrál do galerie....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2017 10:55 pm    Předmět: Citovat

Dnes na Vyšehradě paní asi 45 let s hustými přirozeně tmavými zvlněnými vlasy po kolena. Byla to krása.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2017 12:36 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Na Chebském hradě průvodcuje slečna s náááádherným hárem! Tmavěhnědé, pod zadek, a i u konečků má hustotu, kterou bych chtěla mít hned u hlavy.


Jé, to jsem byla já, děkuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221, 222  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.