Moře, pláž, sluníčko a kvalita vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=05f24f09f3e864a727cc8335c2cf2348Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Když jedu k moři, tak vlasy:
pečlivě připravuji, hennuji, dávám zábaly atd..
16%
 16%  [ 2 ]
připravuji, ale ne nijak extrémně - občas nějaký zábal
25%
 25%  [ 3 ]
nepřipravuji, dávám vlasům obvyklou péči.
58%
 58%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 10:09 am    Předmět: Citovat

Pořídila jsem si letos tohle, tak uvidím, jestli bude v něčem rozdíl https://www.pro-vlasy.cz/alterna-bamboo-beach-summer-sun-shine-spray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt září 28, 2017 7:57 am    Předmět: Mlíčko na regeneraci vlasů :) Citovat

Ahojky dlouhovlásky a dlouhovlasáči hledala jsem téma ale je toho tolik že jsem to bohužel nenašla a moje otázka zní máte někdo mlíčko na vlasy na regeneraci?? od moře je mám bohužel suché a ikdyž používám olej tak to chce ještě to mlíčko poradíte mi prosím moc :*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá září 29, 2017 11:09 am    Předmět: Citovat

Já používám mléko Kokos a broskev od Baley, je to super a navíc bez silikonů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 4:15 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se s chválou baleáckýho kokosu a broskve. A když jsou vlasy občas fakt hodně suchý a tohle mlíko je na ně málo, tak používám trochu masky avokádo a bambucký máslo od Alverde. Hroudičku asi tak o velikosti lískovýho ořechu rozmíchám v dlani s kapkou vody na konzistenci vlasovýho mlíka, dám do suchejch nebo vlhkých vlasů a už nevymejvám (a když vidím, že by si vlasy ještě daly, celej postup zopakuju).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladimirovna
21-40
21-40


Založen: 6.7.2014
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 8:10 am    Předmět: Citovat

Co se týče těch slaných sprejů, žádný jsem nekoupila, ale jeden jsem si doma vyrobila. Smíchala jsem vlažnou vodu s kuchyňskou solí a trošku amla oleje a nastříkala to na vlhké vlasy. Vyrobilo mi to krásné kudrny, ale jak je to tedy s ničením? Opravdu to tak ničí vlasy? Jestli ano používat to nebudu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 3:17 pm    Předmět: Citovat

Ono to asi dost záleží na koncentraci. A asi bych to nedávala každý den, to už by mohlo vlasy až moc zatěžovat. Ale jinak to asi nezjistíš jinak než pozorováním, ze dne na den to vlasy určitě nezničí, a když po čase zjistíš, že jim to přestává vyhovovat, můžeš vždycky přestat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 8:50 am    Předmět: Ochrana u moře Citovat

Já vždy než jdu k vodě, tak úplné konce a spodní část vlasů naolejuji vlasovým olejem, který zrovna používám, vrchní část vlasů jemně posprejuji výživným kondicionérem od Uterkamu (myslím, že je to wild berries, je tmavě růžový), pak všechno opatrně rozčešu, tak abych si vlasy nahoře nazemastila, ale abych všechno trochu roznesla po celé délce a poté zapletu. Smile

Vlasy byly i po dovče hezké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.