Voono
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e5cb9a21e579b4d093af382a05f07a49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po květen 29, 2017 9:30 am    Předmět: Citovat

Taky jsem se rozhodla vyzkoušet ten veganský zázrak (odstín Copper) a zde je má zkušenost. Základ vlasů středně hnědý se zbytky henny Masria (ohnivě červená) z března, používám přírodní šampony bez silikonů. Henna má příjemnou konzistenci, dobře se nanáší, hrudkuje malinko, ale smrdí fest. Nechala jsem působit doporučované dvě hodiny, tlačil mě čas, jinak bych nechala působit déle, ale na nabarvení to stačí. Při vymývání jsem byla příjemně překvapená, čas kratší oproti ostatním hennám tak o třetinu, ve vlasech nezůstávájí takové ty drobky, zbytky rostlin a vymývá se velmi dobře. Nechala jsem uschnout venku a na sluníčku barva opravdu nádherná. Do henny jsem přidala šťávu ze dvou citronů. Kvalita vlasů pořád zhruba stejná a jsou lehce vysušené, jako po každé henně. Na mojí délku stačily dvě balení akorát. Jako plus musím ještě přidat super igelitovou čepici, do které se ty vlasy kupodivu vešly. Zatím jsem nemyla šamponem, tak nevím, jak rychle se bude vymývat.
Celkový dojem tedy nadprůměrný, jenom za pětistovku docela drahá sranda Very Happy mám srovnání s Hennécolor, která mi posledně vůbec nechytla, jinak chytala dobře, ale rychle se vymývala a s hennou Masria, která je asi tak srovnatelná s Voono, drží dobře, jenom ten odstín ohnivě červená není přesně to pravé, chtěla bych více měděnou, což Voono zatím splňuje (myslím ve stínu, na sluníčku to fakt září).

V galerii mám nějaké fotky, kdyby to někoho zajímalo, ještě vyfotím po pár umytí, jak moc se vymývá. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laurrra
21-40
21-40


Založen: 27.7.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2017 8:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tmavšími barvami od VOONO? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 4:58 pm    Předmět: Citovat

Laurrra napsal:
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tmavšími barvami od VOONO? Dík


Já jsem měla Wine Red a psala jsem k tomu již dříve komentář. Ale s jinými odstíny zkušenost nemám. Co bys ráda věděla? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laurrra
21-40
21-40


Založen: 27.7.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so červenec 01, 2017 4:16 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla Wine Red a psala jsem k tomu již dříve komentář. Ale s jinými odstíny zkušenost nemám. Co bys ráda věděla? Smile[/quote]

Ahoj, zajímalo by mne jak chytá? Je to bordo? Mám středně hnědé vlasy, tak by mne zajímalo jak to chytá, zda to nejde třeba moc do tmava jako lamda při více vrstvách mám jen 4 vrstvy.
dík za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2017 11:02 am    Předmět: Citovat

Laurrra napsal:
Já jsem měla Wine Red a psala jsem k tomu již dříve komentář. Ale s jinými odstíny zkušenost nemám. Co bys ráda věděla? Smile


Ahoj, zajímalo by mne jak chytá? Je to bordo? Mám středně hnědé vlasy, tak by mne zajímalo jak to chytá, zda to nejde třeba moc do tmava jako lamda při více vrstvách mám jen 4 vrstvy.
dík za info[/quote]

S Lamdou nemám zkušenost, tak nemohu srovnat. Mám taky středně hnědé vlasy a po obarvení byly skoro černé ve stínu, na sluníčku se vínová leskla. Ale nechala jsem to více než dvě hodiny na hlavě, oni na krabičce doporučujíc jen ty dvě hodiny, tak by to možná tak tmavě nedopadlo. Smile
Kdybych to měla srovnat, tak jiná henna, která dělá bordó a chytla mi nějak ne jenom červeně, byla Hennecolor, nicméně i ona byla skoro od začátku docela do červena. Voono takové tendence vůbec nemělo, to až po větším vymytí (po posledním barvení jsem zatím nic dalšího na hlavu nedávala, tak si myslím, že vínový odstín by to měsíc či dva mohl vydržet).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaRichtářová
0-7
0-7


Založen: 6.9.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 11:21 am    Předmět: Voono barvy Citovat

Ahoj holky, teď jsem zkoušela voono masku, jak barví tu jahodovou zrz. Z počátku jsem se fakt bála, ale dopadlo to dobře..masku jsem teda zalila 90 stupnu jak psali a nechala 40 minut, vše ok Smile Příště bych chtěla zkusit víc do zrz, máte někdo tipy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N.Claire
0-7
0-7


Založen: 19.9.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út září 19, 2017 12:53 pm    Předmět: Light brown voono Citovat

nezabudka napsal:
Nemáte niekto skúsenosť s odtieňom LIGHT BROWN? Ideálne aj, či chytá na šediny?


Do galerie jsem nahrála jak dopadla light brown na mých vlasech...

Barvila jsem před týdnem, po prvním barvení mi chytla na můj vkus moc do zrzava (hlavně na vyšisovaných vlasech, ty doslova zářily Very Happy ), tak jsem druhý den nabarvila ještě jednou. To už barvu lépe sjednotilo a trochu ztmavilo do hněda. Obě fáze jsem zalévala jsem kávou 50 stupňů.

Ale stejně je to na mě ještě moc do zrz, takže už mám objednáno light brown a dark brown a zkusím je nějak namixovat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 8:09 pm    Předmět: Citovat

Asi před měsícem jsem barvila wine red. Barva úžasná, vlásky lesklé a pevné, všechno se zdálo super. Ale každé umytí se ta barva strašně moc vymývala. Dokonce i po mytí jen vodou. Takže zhruba po třech umytích už jsem byla zase zrzavá. Zamrzelo to, protože ten odstín je skvělý. Sad Teď jsem barvila znovu, ale ještě jsem nemyla, nicméně nejspíš to bude to samé. Řešil jste někdo podobný problém? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N.Claire
0-7
0-7


Založen: 19.9.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2017 10:24 am    Předmět: Citovat

Gwlanche napsal:
Asi před měsícem jsem barvila wine red. Barva úžasná, vlásky lesklé a pevné, všechno se zdálo super. Ale každé umytí se ta barva strašně moc vymývala. Dokonce i po mytí jen vodou. Takže zhruba po třech umytích už jsem byla zase zrzavá. Zamrzelo to, protože ten odstín je skvělý. Sad Teď jsem barvila znovu, ale ještě jsem nemyla, nicméně nejspíš to bude to samé. Řešil jste někdo podobný problém? Díky


Já teď po měsíci od barvení mám také o světlejší vlasy a hlavně se mi taky vymývají do zrzavé.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SrnkaTrnka
8-20
8-20


Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 3:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mate nekdo aktualni zkusenosti s hennou Voono? Koukala jsem na ten jejich facebook Barvime se s Voono hennou https://www.facebook.com/search/top/?q=barvíme%20se%20voono%20hennou tak ty prispevky od beznych smrtelniku, jsou proste klasicke nahennovane vlasy, ale ty fotky co pridava samotne Voono s tim,ze je to ten a ten odstin, pripadne mix odstinu mi na hennu pripadaji silene nerealiticke, zvlaste pak ty odstiny do fialova,bordo-hneda apod. Pripada mi to jak fotky stazeny z Pinterestu a k tomu smysleny popis jak byly vlasy nabarveny Very Happy Co si o tom myslite? Mate zkusenost? Na tomhle foru nas byla spousta,ktere jsme se snazily pomoci henny o co nejvic bordo odstiny, ale ty jejich prezentovane fotky se mi nejak nezdaji... (alt+p)
(alt+p)
(alt+p)
Ta prvni je pry wine red + soft black
Druha dvojfotka je rose brown + orange napul
A treti fotka rose brown 30% a wine red 70%
Ja nevim, podle me tohle henna neumi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.