Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 320, 321, 322

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=acb2d14ca75f68bc934eefede98b56afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<

PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2017 6:20 pm    Předmět: Citovat

verunacek napsal:
Fairy napsal:
Proti řídnutí a padání vlasů se mi nejnověji skvěle osvědčil SOS sprej pro ženy od Bione. Dávám si ho hlavně na přední vlasy a pěšinku,kde mají vlásky tendenci řídnout tahem při spínání sponkou. Směs obsahuje tělu vlastní chemické látky včetně MSM, který je poslední dobou doporučován na klouby, vlasy, nehty a vůbec všechno podobné. Sprej hezky voní, nemastí a vydrží hodně dlouho. Momentálně můj favorit proti řídnutí vlásků č. 1!

Fairy, dáváš ho každý den?

Přiznávám, že jsem trochu lajdák. Každý den by to asi ze začátku být mělo, ale už ho používám celkem dlouho a tak ho dávám tak 2-3x týdně. A i tak funguje, mám v koutech spoustu nových vlásků.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luciferek
0-7
0-7

PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 11:15 am    Předmět: Donna Hair forte Citovat

Ahoj holky, po porodu mi dost padají vlasy. Střídají se období, kdy je to celkem ok a pak třeba nárazově několik týdnů vypadává i 500 denně, při mytí je opravdu plný sprcháč Sad
Trošku mi pomáhají vlasové vody (Luna, Biohar, Bylinná, lopuch od Naděje, s arganovým olejem atd.) a šampony (tuhé od Naturinky a Logona s kofeinem). Ale stejně je to mizérie. Nejsem už žádná šestinědělka, ale 2,5 roku po porodu, ani nekojím nic, takže obvyklé zdůvodnění kožařů, jako že "vypadává to, co nevypadlo během těhotenství" je podle mě blbost.
Teď jsem se dočetla o přípravku Donna Hair. Kdysi jsem zkoušela, ale jen měsíční kúru a bez efektu. Teď jsem viděla Donna Hair forte. Jaké s tím máte zkušenosti? Je účinnější než ta obyčejná (ne Forte?) Pomohla vám na vypadávání vlasů, případně na růst nových? Nebo nějaké jiné tipy? Díky
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie

PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 2:22 pm    Předmět: Citovat

Vlastní zkušenosti s těmihle přípravky nemám, ale wensdy tady na Revalid a Donnahair pěje jen chválu. Co já vím, tak psala, že si prošla několikerým padáním, a vždycky to i s pomocí těchhle přípravků zachránila. Ale jaký je rozdíl mezi Forte a ne Forte, vážně nevím.
Rhiannon
21-40
21-40

PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 6:01 pm    Předmět: Citovat

Já mám spíš praktický dotaz: když si dělám drdol pomocí jehlice, což je teď kvůli brigádě denně, ale i jinak to využívám, vím, že to vlasy ničí míň, než drdol z gumičky, kdy se to tím desetkrát provlíkne a gumka všude tlačí. Ale má někdo zkušenost s vypadáváním vlasů v linii kolem čela kvůli tomu, že i jehlice to zkrátka drží pevně a je to přitažené? Nebolí to, jen opravdu cítím tu pevnost. Nerada bych vlasy sice nelámala v délkách, ale zato je vyrvala vepředu (kor když mám teď trochu výpadky ze stresu minulých měsíců - oproti 0 - 5 denně je to asi tak to, co vypadne běžnému člověku, tak 30...)
Proxim
81-160
81-160

PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 7:37 pm    Předmět: Citovat

A nezkoušela jsi velkou látkovou gumičku? Tu stačí provléct dvakrát, třikrát, aby držela a na vlasy tolik netlačí. S trochohu cviku do ní jde ohon zamotat tak, že je drdol potřeba přichytit druhou gumičkou už spíš jen symbolicky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 320, 321, 322

Přejdi na: