Mám si nechat ostřihat vlasy vzadu?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7cf01e2fdc992856ed449dbdee7b1b7cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 1:09 pm    Předmět: Mám si nechat ostřihat vlasy vzadu? Citovat

Zdravím vás, stále si nechávám narůst vlasy. Jde to pomalu, ale jde to. Very Happy
Teď ale mám docela dlouhé vlasy i vzadu a už to mám jako koberec a vypadá to... divně. Very Happy Chci se zeptat jestli to mám vzádu trochu ostříhat (třeba o 1cm nebo o 2cm) nebo jestli to ještě nechat. Ještě zmiňuji, že vlasy mám vepředu asi tak 12 cm a vzadu 8-9 cm. Jen abyste měli aspoň trošku přestavu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 6:09 pm    Předmět: Citovat

Bez fotky se těžko radí Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 8:23 pm    Předmět: Citovat

Já vím, že je, ale docela bych se tomu rád vyhnul. Celkově nerad dávám fotky někam na web. Ikdyž bych si s tím mohl trochu pohrát... uvidíme co se dá dělat. Spíš mě napadlo jestli nevíte jestli je to "běžné" to zkracování vzadu když si chci nechat narůst dlouhé vlasy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 9:12 pm    Předmět: Citovat

OK, bez fotky to hádám fakt nejde, tak tady jsem. Doufám, že nevadí, že zůstavám inkognito. Smile Very Happy
Jsem zrovna po mytí, takže jsem to musel vzít hřebenem aby to bylo lépe vidět. Zkrátka mi přijde, že dole je to už zkrátka moc dlouhý a trochu mi vadí, že ikdyž mám vlasy mokrý, tak konečky se stejně stočí nahoru. Very Happy


Naposledy upravil Deniell dne ne únor 04, 2018 2:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 11:43 pm    Předmět: Citovat

Prosím tě, to je dobrý. Vypadá to pěkně. Měls vidět mě, když mi to rostlo (kudrnaté vlasy, tehdy ještě spousta - to bylo afro... Rolling Eyes ).
Tohle období se prostě musí přetrpět. A jen tak mimochodem - když to ustřihneš, tak to za chvíli doroste a zase se to začně kroutit. Razz Nech to narůst, ono si to nějak sedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 10:05 am    Předmět: Citovat

Jde o to, jaký tvar účesu se ti líbí. Pokud chceš nosit vlasy dozadu (jako na fotce), klidně ty zadní zarovnej. Ale jestli jde o růst dlouhých vlasů (např po ramena, na lopatky), určitě je nejlepší volba zastřihovat vlasy do jedné délky. To je pro dlouhé vlasy nejlepší výchozí tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deniell
8-20
8-20


Založen: 1.1.2017
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 1:21 pm    Předmět: Citovat

No, rád bych právě ty vlasy měl někam k ramenům, možná i víc, uvidím. Smile
Takže... chápu to tak, že vlasy vepředu by měly končit na tom samém místě kde končí vlasy vzadu, neboli vepředu delší, vzadu kratší? Very Happy
Pardon, že jsem tu dlouho nebyl, úplně jsem zapomněl, že jsem tu psal a po pár dnech se už nekouknul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.