Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0800f4fe4bed3bff4dcdcf9a517848d5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eidwin
8-20
8-20

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 12:09 am    Předmět: Citovat

Můj typ vlasů: splihlé a rychle mastné
Kdysi jsem si ho pořídila hlavně kvůli ceně, pro studenty skvělé! Very Happy
Poprvé jsem zkoušela "Šampon pro mastné vlasy-objem a bilance".
Neurazil ani nenadchl, umyl vlasy a žádný zvláštní efekt. Co 2 dny jsem si musela mýt vlasy. Momentálně zkouším na doporučení "Gzel šampon na všechny typy vlasů z královských bobulí". Ta vůně je neskutečně užasná! (připomíná mi lipo bonbony říznuté s něčím) Very Happy
Vlasy jsou tak akorát vyživené, nepřesušené a někdy si s ním myju co 2 nebo 3 den. Krásně dodal objem, který trvá dva dny. Akorát pokožce hlavy se to nějak nezamlouvá, někdy se drbu už ke konci druhého dne..což se mi naposled stalo s Laverou. Stále mu dávám šanci, že se to umoudří (prostě ta vůně! Very Happy)
EDIT: No tak mi ten Gzel zkrátil dobu mytí vlasu. Už na druhý den jsou takové všelijaké a v polovině dne jsou mastnější.

Naposledy upravil Eidwin dne pá květen 12, 2017 5:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 1:38 pm    Předmět: Citovat

Mne přilákal Regenerační šampon se skotským bodlákem (no jo, to Skotsko) pro všechny typy vlasů a můj dojem z něj byl průměrný. O chlup lepší, než Alverde, ale takový napůl vyživující, takže se po něm i docela rychle mastily kořínky. Spíš na sušší vlasy bych řekla.
ilona
***moderátorka***

PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 11:31 am    Předmět: Citovat

Koupila jsem si ted hydratační šampon a masku . Používám asi měsíc a je to opravdu super , vlasy jsou hydratované ( barvím chemií) a přijemné na omak. Dokonce se mi tato kosmetika zdá lepší než Kérastase - dostala jsem k narozeninám šampon a masku Kerastase a nevím, moc spokojená jsem nebyla,měla jsem pocit, že mám po ní vlasy tvrdé a suché ( navíc ta cena...u masky třeba 700 Kč za 200 ml )

http://www.naturasiberica.cz/produkt/rakytnikovy-sampon-pro-normalni-a-suche-vlasy-intenzivni-hydratace/

http://www.naturasiberica.cz/produkt/rakytnikova-maska-pro-suche-a-normalni-vlasy/
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 1:17 am    Předmět: Citovat

Že ti to vyhovuje zrovna v porovnání s Kérastase, se teda vůbec nedivím. Jednou jsem od nich měl šampon + masku + ,,olej" a žádné zázraky se nekonaly. A to složení rozhodně potěší každého chemického nadšence...
ilona
***moderátorka***

PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2017 11:50 am    Předmět: Citovat

Portos napsal:
Že ti to vyhovuje zrovna v porovnání s Kérastase, se teda vůbec nedivím. Jednou jsem od nich měl šampon + masku + ,,olej" a žádné zázraky se nekonaly. A to složení rozhodně potěší každého chemického nadšence...

Krabičku jsem vyhodila, tak o složení nevím nic. Very Happy

Od Siberici si chci koupit další věci, zatím mi plně vyhovuje a ráda bych vyzkoušela i další produkty, nejen na vlasy.
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2017 5:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem,
Naturu Sibericu používám již asi třetím rokem. Mám ozkoušené nejen šampony, ale i nějaká tělová mléka a sprchové gely. Za mne všechny palce nahoru, protože splňuje očekávání.
Po šamponech jsou nádherně lesklé vlasy. Tělová mléka jsou balzám a pokožka je po nich vyživená a vláčná. Nejlepší jsou pak takové vitamíny (takový sprej s vitamíny na tělo a vlasy). Hrozně zajímavě to voní a vlasům i tělu se to opravdu zamlouvá! Smile
Toť můj názor.
Titania
~ Strážkyně tématu ~

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 6:51 am    Předmět: Citovat

Hmm, ty vitamíny zněj zajímavě! Časem určitě vyzkouším! Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Přejdi na: